Technologický pokrok překonává další hranice. UHD monitory už nejsou fikcí - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky

Technologický pokrok překonává další hranice. UHD monitory už nejsou fikcí

16. června 2014, 12.59 | Monitor se čtyřikrát lepším obrazem než Full HD se stal realitou. Tuto designovou novinku od Samsungu, která umí zobrazit až miliardu barev, jistě ocení každý fotograf.

Nová éra upravování fotografií

Monitor s technologií UHD zajistí živější a přirozenější barvy plné detailů. Umí totiž zobrazit až jednu miliardu barev. Přechody mezi jednotlivými odstíny jsou navíc plynulejší, protože jich je více. Úprava fotografií či práce s jakýmkoliv jiným obrazovým materiálem dostane zcela bezkonkurenční rozměry také díky minimální rychlosti odezvy, která je u monitoru UHD pouze na úrovni jedné milisekundy. Veškerý pohyb na obrazovce je tedy souvislý bez nepříjemného rozmazání a trhání.

 

 Technologie, kterou si vychutnáte

Samsung v monitoru UHD ukryl do designového kabátu pokročilou multitaskingovou technologii, která vám umožní dělat to, co bylo ještě v nedávné minulosti nemyslitelné. K takřka reálnému zážitku přispívá technologie Obraz v Obraze, která umožňuje sledovat více zdrojů obsahu na jedné obrazovce. Nechybí ani redukce šumu, automatické vylepšení původního rozlišení a kontrastu zajištěná technologií UHD Upscale. K takřka reálnému zážitku ze sledování UHD monitoru Samsung a perfektnímu obrazu výrazně přispívá i unikátní technologie zobrazování barev využívající celých 8 milionů pixelů.

 

Do kanceláře i domácnosti

UHD monitoru oceníte nejen při práci. Radost z něho budete mít, pokud patříte třeba mezi fanoušky počítačových her. Monitory samy zjistí změny ve scénách, vylepší barvy a upraví kontrast. Rozlišení v kombinaci s dokonalými barvami a minimální odezvou zaručuje unikátní vizuální i herní zážitek. UHD rozlišení se tak stává běžným standardem i ve vašem monitoru bez ohledu na to, zda si chcete jeho předností užívat v kanceláři nebo v klidu vašeho domova.

 

 Dokonalá souhra obsahu a formy

V tomto novém monitoru se navíc prvotřídní technologie snoubí s elegancí. Sofistikovaný a minimalistický design zajišťují čisté linie a vysoce kvalitní kovové materiály. Díky decentnímu tělu monitoru ve tvaru písmene T se obraz ještě více dostává do centra vaší pozornosti. Bezkonkurenční zážitek umocňuje nastavitelný monitor, při jehož sledování se cítíte maximálně pohodlně.

 

Nové monitory s UHD technologií uspokojí i nejnáročnější uživatele. Po jeho vyzkoušení už se k běžnému Full HD nebudete chtít vracet.

 

 

Více informací naleznete na www.samsung.cz.

Tématické zařazení:

 » Novinky  

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: