#INSTAXMYLIFE – PRVNÍ VÝSTAVA INSTAX FOTOGRAFIÍ - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Trendy

#INSTAXMYLIFE – PRVNÍ VÝSTAVA INSTAX FOTOGRAFIÍ

11. dubna 2019, 20.49 | Společnost FUJIFILM uspořádá v pražské galerii Czech Photo Centre první výstavu instax fotografií s názvem #INSTAXMYLIFE. Její veřejná vernisáž proběhne 14. května a celá výstava potrvá až do 9. června 2019.

Na výstavě se představí více jak desítka fotografických projektů českých fotografů a content creatorů. Zároveň společnost FUJIFILM vyhlašuje OPEN CALL, ve kterém nabízí třem lidem místo na výstavě pro jejich vlastní instax projekty. 

 

První instax výstava bude prezentat v prostorách galerie Czech Photo Centre osobní projekty známých českých fotografů, blogerů a kreativních tvůrců, kteří již s instaxem mají určité zkušenosti a je tak nějakým způsobem součástí jejich života.

 

instax

 

Výstava má ukázat nekonečné možnosti, jak zpracovat instax fotografie. Není to jen o zachycení momentu na svatbě nebo na cestách a nalepení do alba, ale také o vytváření vlastních osobních projektů a kreativní prezentaci fotek, od zaplnění celé zdi nebo poskládaného obrazce, až po vytváření prostorové instalace. A nejen to. Fotoaparáty instax už nyní nabízí různé kreativní režimy focení nebo barevné filtry, se kterými se dá vyhrát a vytvořit zajímavé fotky. Můžete si vybrat z fotoaparátů s analogovým nebo digitálním zpracováním fotografie s možností úprav před vytisknutím anebo využít instax tiskárny a být kreativní. Proto jsme oslovili různé umělce, fotografy, content creatory a blogery, aby nám představili svoje kreativní projekty,“ říká organizátorka výstavy Aneta Změlíková ze společnosti FUJIFILM.

 

K výstavě, která potrvá čtyři týdny, budou naplánované kreativní workshopy a semináře. Jejich program, stejně tak jako profily vystavujících umělců, bude zveřejněn v průběhu dubna.

 

OPEN CALL nabídne 3 místa na výstavě

 

Kromě oslovených umělců nabízí FUJIFILM tři místa pro kreativní nadšence, kteří se přihlásí do #INSTAXMYLIFE OPEN CALL. Jedná se o otevřenou soutěž, která hledá ty nejkreativnější a nejzajímavější projekty s instaxem. Tři vybraní budou součástí výstavy a jejich projekty budou viset v galerii po celou dobu výstavy a také dostanou zásobu instax filmů na celý rok v hodnotě 16 800 Kč.

 

Pro více informací a podmínky soutěže navštivte www.instax.cz

 

Vernisáž výstavy: úterý 14. května 2019 od 18h

Datum trvání výstavy: 15. května – 9. června 2019

 

CZECH PHOTO CENTRE

Seydlerova 4, Praha 5 – Stodůlky (metro Nové Butovice)

Otevírací doba: PONDĚLÍ zavřeno, ÚTETÝ-PÁTEK 11:00-18:00, SOBOTA-NEDĚLE 10:00-18:00

Vstupné: 80 Kč, snížené 40 Kč.

 

 

 

Zdroj: Fujifilm

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Trendy  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: