Sony Center - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Trendy

Sony Center

3. října 2018, 19.16 | Sony Center se představuje ve zcela novém lesku a nechybí zde ani poslední novinky

 

Společnosti ELVIA-PRO a Sony pro své zákazníky otevřeli prodejnu Sony Center ve zcela novém lesku. Designová prodejna nabídne produkty od Sony napříč celým portfoliem. Prohlédnout a vyzkoušet si tak zákazníci budou moci prémiové modely televizorů, digitálních fotoaparátů, sluchátek, audio produktů, chytrých telefonů Xperia a nebude chybět ani Playstation. V prodejně budou rovněž novinky představené na veletrhu elektroniky IFA 2018.

 

Sony Center, které provozuje společnost ELVIA-PRO spol. s r. o., se nachází na tradičním místě v samém centru Prahy - Karlovo nám. 285/19, 120 00 Nové Město. Dobře dostupná prodejna v přízemí domu má rozlohu velkorysých 97 m2. Návštěvníkům zde kromě produktů Sony bude k dispozici tým školených prodejců, kteří se již na všechny zákazníky velmi těší.

 

Alexandra Kurzová, Marketing Manager Sony pro Českou a Slovenskou republiku, uvádí: Na zrekonstruovanou prodejnu Sony Center jsme opravdu pyšní, věříme, že společně vytvoříme nové kontaktní místo, kde se nám podaří oslovit stávající i budoucí zákazníky značky Sony. Naším cílem je ukázat jedinečnost a komplexnost řešení Sony produktů a jejich vzájemnou kompatibilitu.

 

Kristýna Antošíková, Channel Marketing Manager společnosti Sony Mobile pro Českou a Slovenskou republiku, uvedla: „Jsem velmi ráda, že prodejna Sony Center nabídne i novinky z řad chytrých telefonů Xperia. Jako na jediném místě v České republice zde zatím bude k vidění Xperia XZ3, náš první smartphone s HRD OLED displejem v tenkém a bezrámečkovém designu, který bude na trhu k dostání od října. Proškolený tým prodejců také zákazníkovi v případě zájmu vysvětlí a umožní vyzkoušení propojitelnosti telefonů Xperia s dalšími Sony produkty. "

 

Roman Žižka, vedoucí maloobchodního prodeje, doplňuje: ELVIA-PRO se zabývá prodejem výrobků Sony více jak 25 let, v současné době provozuje dvě specializované prodejny Sony Center. Tato nově zrekonstruovaná prodejna bude zařízena dle nejnovějšího konceptu této japonské značky. Poprvé tu budou vystaveny novinky určené k předvánočnímu prodeji v České republice, včetně uceleného sortimentu kompletního portfolia značky Sony."

 

 

Zdroj: SONY

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Trendy  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: