Braun SplashBag - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Braun SplashBag

23. dubna 2013, 08.05 | ExcelFoto uvádí na český trh novou voděodolnou a nárazuvzdornou tašku se speciální vnitřní úpravou pro uložení fotoaparátu, nebo videokamery a potřebného příslušenství. Braun ji vyrábí v pěti barevných verzích, černé, žluté, šedé, modré a červené.

 

 

Nové tašky či vaky Braun SplashBag jsou praktické a užitečné i pro extrémní venkovní aktivity. Voděodolné provedení využívá vnější materiál 500D PVC (polyvinylchlorid) a pro uzavření „Roll-klipy“ a odpovídá normě IPX6 (intenzivně stříkající voda; při testu je použit proud vody tvořený tryskou o průměru 1,25 cm, kterou proudí voda rychlostí 100 l/min. při tlaku 100 kN/m2 po dobu 3 minuty ze vzdálenosti 3 m; vodní proud je zaměřen postupně na různé části brašny).

 

Braun SplashBag

 

Vnitřní část s měkkým polstrováním a podšívkou z jemného materiálu, která slouží pro uložení fotografické výbavy, je vyjímatelná, vak tudíž může posloužit i jako běžné voděodolné zavazadlo pro uložení věcí osobní potřeby kupříkladu při cestě rychlým člunem po Mekongu, při sjíždění divoké horské řeky nebo pro putování deštným pralesem. Voděodolné provedení chrání obsah vaku nejen před vlhkostí a stříkající vodou, ale také před různými nečistotami nebo pískem.

 

Braun SplashBag

 

Braun SplashBag má vnější rozměry 32 × 40 × 20 cm, vyjímatelná vnitřní vložka pro fotoaparát a příslušenství má rozměry 16,5 × 30 × 15 cm a hmotnost celé tašky je 500 g. Doporučená prodejní cena včetně DPH je 990 Kč. Více informací najdete na webu ExcelFOTO.cz a přímo na Braun-PhotoTechnik.de

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 » Ostatní  » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: