Canon CZ na veletrhu Reklama-Polygraf 2013 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:



Aktuality

Canon CZ na veletrhu Reklama-Polygraf 2013

16. dubna 2013, 16.06 | Canon připravil malou ochutnávku toho, co připravuje pro svou expozici na pražském veletrhu Reklama-Polygraf 2013, který se uskuteční ve dnech 14. až 16. května 2013. Návštěvníci budou moci kupříkladu zhlédnout vůbec poprvé v České republice ucelenou prezentaci technologií Canon a Océ.

 

Canon dále představí řešení a inovativní aplikace pro nejrůznější segmenty oboru – grafická studia, reklamní a marketingové agentury, fotoateliéry, signmaking, výrobce reklamy POP/POS, obchodní řetězce nebo výrobce obalů. Motivem pro letošní veletrh Reklama-Polygraf je téma mozaiky a fotografie. Jednotlivé části fotografie budou natištěny na nejrůznější materiály, papír, kov, plast nebo plátno. Díky technologiím Canon a Océ mohou zákazníci vyfotit, zpracovat a vytisknout snímek téměř na jakýkoli materiál. Každý z návštěvníků bude mít příležitost vyzkoušet si technologie, které využije ve svém oboru.

 

V expozici nebude jen vystavena fotografická technika, ale také fotoateliér, který bude zastřešovat fotografické a designové studio YurkovicDesign. V rámci fotoateliéru bude probíhat 2× denně, v 11 a 15 hodin, fotografická session, na které budou modelky aranžovány do materiálů s potiskem z dílny Canon. Výstupy z fotografování se budou před návštěvníky okamžitě tisknout na všech prezentovaných zařízeních Canon a Océ, počínaje fototiskárnou PIXMA PRO-1, přes velkoformátové tiskárny imagePROGRAF a Océ ColorWave 650 PP až po UV tiskárnu Océ Arizona 480 XT.

 

Canon imageRUNNER ADVANCE Cxxx0i

 

Nejzajímavější produkty, které Canon na veletrhu představí:

 

Canon imageRUNNER ADVANCE C7260i

 

Tato nová tiskárna bude mít v České republice premiéru. Díky plnohodnotné správě barev a možnosti tisknout na materiály do 300 g/m2 je vhodná pro použití v reklamních a grafických studiích například pro tisk návrhů, fotografií a náhledů.

 

Canon imagePROGRAF iPF6450 a imagePROGRAF iPF9400

 

Také tyto plotry jsou nové – návštěvníci je budou moci fyzicky vidět poprvé. Dvanáctibarevné inkoustové tiskárny jsou určeny především pro grafický trh se speciálním zaměřením na fotografické a umělecké aplikace.

 

Canon imagePROGRAF iPF9400

 

Océ Arizona 480 XT

 

Největší UV tiskárna stolové architektury z nové série 400 s pevným uchycením deskových materiálů s rozměry až 2,50 × 3,05 m s osmi nezávislými barevnými kanály včetně bílé a laku. Umožňuje dosahovat vyšší produktivity a hladkého produkčního tisku technologií CM2 zdvojnásobením trysek pro azurovou a purpurovou barvu. Novinkou jsou i uživatelsky nastavitelné vakuové zóny a především modulární řešení, tedy možnost rozšíření kdykoli v budoucnu přidáním nových modulů. Představeny budou nové aplikace.

 

Océ ColorWave 650 PP

 

Produktivní, všestranná a ekologická tiskárna příští generace. Tiskne až 155 plakátů formátu A1 za hodinu a pojme až 6 rolí s maximální šířkou 1067 mm, což umožňuje tisk na různá média bez potřeby jejich výměny.

 

Canon PIXMA PRO-1

 

Canon PIXMA PRO-1

 

Profesionální fotografická tiskárna pro formát A3+, vybavená optimalizací barevnosti Chroma Optimizer pro dokonale jednotný lesk a jasnou a ostrou černou. Průkopnický systém dvanácti inkoustů vytváří výtisky v kvalitě srovnatelné s fotolaboratoří. Je ideální tiskárnou pro studia a na komerční výstavy.

 

Digitální zrcadlovky řady Canon EOS a kompaktní fotoaparáty Canon

 

Návštěvníci budou mít možnost prohlédnout si aktuální portfolio fototechniky, včetně nedávno představených digitálních zrcadlovek pro začínající fotografy EOS 700D a EOS 100D. Oba přístroje mají 18megapixelový snímač, EOS 700D na trhu nahradil model EOS 650D, EOS 100D je momentálně nejmenší a nejlehčí digitální zrcadlovka.

 

Více informací naleznete na webu Canon.cz/reklama2013.

 

Canon a Reklama-Polygraf 2013

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - fototiskárny  

 » Novinky  » Výstavy  

 » Ostatní  » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: