Canon imagePROGRAF iPF765 a iPF760 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Canon imagePROGRAF iPF765 a iPF760

2. srpna 2012, 10.21 | Canon modernizoval svou řadu velkoformátových tiskáren a představil dvě nová zařízení imagePROGRAF – iPF765 a iPF760. Oba modely lze vybavit novým stojanem na velkoformátový skener a vytvořit tak komplexní multifunkční řešení pro tisk a skenování velkoformátových technických dokumentů, což ocení zejména projektanti a stavební inženýři.

Nové, modernizované velkoformátové tiskárny imagePROGRAF pro tvorbu technických dokumentů imagePROGRAF iPF765 a iPF760 se zaměřují na CAD, AEC, GIS a další oblasti profesionálních technických dokumentů. Dvě nová 36palcová zařízení přináší řadu funkcí, které šetří čas a zefektivňují workflow. Snadnější správu výtisků a ochranu před pomačkáním zajišťuje horizontální výstupní koš pro formáty A1. Speciálně model imagePROGRAF iPF765, který nahrazuje imagePROGRAF iPF755, zjednodušuje workflow v rámci síťového prostředí nebo v prostředí s dokumenty se složitou kresbou pomocí 250GB pevného disku (32 GB paměti je určeno pro zpracovávání souborů).

 

Canon imagePrograf iPF760

 

imagePROGRAF iPF765 a iPF760 jsou vyvinuty pro profesionální použití v různých oblastech, jako jsou CAD aplikace, architektura, strojírenství a stavebnictví (AEC), geografické informační systémy (GIS) či další obory profesionálního tisku. Oba modely umožňují tisk velký technických dokumentů i barevných plakátů. Tiskárny obsahují softwarové doplňky pro využití v oblasti maloobchodního značení a tisk v kancelářském prostředí. Technické dokumenty je možné tisknout v rozlišení až 2400 × 1200 dpi.

 

„Canon navázal na předchozí úspěchy řady imagePROGRAF a tiskárny ještě více vylepšil a přidal nové funkce. Zákazníci tak mohou využívat nové obchodní příležitosti na CAD, GIS a AEC trzích,“ říká Petr Jetel, manažer velkoformátového tisku, Canon CZ. „Vycházeli jsme ze zkušeností našich zákazníků a velkoformátové tiskárny jsme vybavili větší pamětí a integrovali jsme plochý výstupní zásobník pro zvýšení produktivity a efektivity. Nyní je možné jednoduše a rychle tisknout špičkové velké formáty v jakékoli kanceláři bez ohledu na její velikost.“

 

Canon imagePrograf iPF765

 

Jednoduché rozhraní a pokročilá správa u velkoformátových tiskáren imagePROGRAF iPF765 a iPF760 zajišťují bezpečné a jednoduché ovládání. Novinky mají navíc certifikaci ENERGY STAR. Kompaktní rozměry umožňují nenápadné umístění v jakékoli kanceláři a údržbu zjednodušují zvuková upozornění na nízkou hladinu barvy a nutnost výměny inkoustových kazet. Výměnu tonerů bez přerušení tisku umožňuje inkoustová rezerva v dílčích zásobnících. Pokročilý účtovací software zaznamenává všechny činnosti tiskárny, ID uživatele, spotřebu inkoustu a médií, typ média a velikost výstupu a poskytuje tak přesnou kontrolu nad všemi provozními náklady.

 

Nové tiskárny imagePROGRAF lze jednoduše rozšířit pomocí nového stojanu o velkoformátový skener a vytvořit tak komplexní multifunkční řešení. Instalace je velmi snadná a možnosti použití ještě více rozšiřuje pokročilý software. V prodeji budou u autorizovaných partnerů Canon od srpna 2012. Doporučené prodejní ceny: imagePROGRAF iPF760 pořídíte za 59 400 Kč a imagePROGRAF iPF765 za 68 700 Kč. Podstavce pro oba modely mají shodnou cenu 6500 Kč. Více informací o dostupnosti naleznete na webových stránkách Canon.cz.

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - fototiskárny  

 » Ostatní  » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: