Fujitsu Stylistic M702 se zvýšenou odolností - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Fujitsu Stylistic M702 se zvýšenou odolností

1. března 2013, 09.42 | Společnost Fujitsu představila horkou novinku mezi tablety – Stylistic M702 s operačním systémem Android 4 určený k použití i na místech, kde by u běžných spotřebitelských tabletů hrozilo nebezpečí poškození vlhkostí nebo zanesení prachem. Jeho konstrukční vlastnosti tak umožňují práci v terénu a v náročném venkovním prostředí.

 

Tablet Fujitsu Stylistic M702 se zvýšenou odolností proti vodě a prachu je nejlépe vybavené zařízení s Androidem od společnosti Fujitsu, ideální pro pracovníky v terénu – dostatečně odolný pro venkovní použití, tenký a lehký pro snadné přenášení. Je levnější a lehčí alternativou k odolným notebookům.

 

Mobilní zařízení se stala nepostradatelnými pracovními nástroji. Jejich nevýhodou však je, že jsou křehká a snadno se poškodí. Nový tablet od společnosti Fujitsu má tento nedostatek vyřešit. Jeho konstrukční vlastnosti totiž umožňují práci v terénu a v náročném venkovním prostředí. Zvýšená odolnost znamená, že tento nový model tabletu s Androidem vydrží nepříznivé podmínky při každodenní práci v kanceláři i na cestách.

 

Tablet Fujitsu Stylistic M702 je navržen pro pracovníky, kteří tráví velkou část svého pracovního dne mimo kancelář. Jednou z klíčových vlastností tohoto nového přírůstku do rozšiřující se rodiny firemních tabletů Fujitsu Stylistic je celodenní výdrž baterie. Díky hmotnosti pouhých 590 g je možné tablet pohodlně nosit s sebou celý den a nevolit mezi kompromisem na mobilitu versus výdrž baterie.

 

Fujitsu Stylistic M702 se zvýšenou odolností

 

Zpevněná konstrukce a sklo odolné proti poškrábání chrání tablet Stylistic M702 před nárazy a škrábanci. Úplná odolnost vůči vodě a vůči prachu umožní například architektům, projektantům nebo stavitelům bezpečný přístup k elektronické stavební dokumentaci i na staveništi, kde jsou vystaveni větru a vodě. Likvidátorům škod pracujícím na cestách umožní nový tablet vyplnit zprávy a hlášení přímo v terénu, třeba i po zásahu hurikánu či jiné živelné katastrofy. Pracovníkům v továrnách a na stavbách umožňuje přístup k plánům a objednávkám přímo na pracovišti prostřednictvím vestavěného připojení 4G a Wi-Fi. A díky integrovanému NFC čipu, mohou tyto objednávky rovnou potvrdit bez obav, že by prach nebo vlhkost toto zařízení poškodila.

 

Na rozdíl od běžných spotřebitelských zařízení je tablet Fujitsu Stylistic M702 navržen s ohledem na podnikovou bezpečnost dat a informací. Bezpečnost tabletu pomáhají zajišťovat funkce, jako je integrovaný snímač otisků prstů, šifrování celého disku, vzdálené sledování zařízení a pomoc při obnově dat. Společnost Fujitsu vybavila tablet Stylistic M702 řadou kancelářských aplikací včetně aplikace pro skenování dokumentů pomocí kvalitního fotoaparátu s rozlišením 8,1 megapixelu. Tablet je také plně vybaven pro využití virtuální desktopové infrastruktury, takže umožňuje snadnou integraci do předních VDI řešení pro trvalý zabezpečený přístup datům.

 

Tablet Fujitsu Stylistic M702 je k dostání online a u prodejců ve střední Evropě, na Blízkém východě, v Africe a v Indii a jeho cena začíná na 27 790 Kč, záleží na konfiguraci.

 

Fujitsu Stylistic M702 se zvýšenou odolností

 

Důležité podrobnosti o odolnosti tabletu:

Stupeň krytí a odolnosti je dán normou, která stanoví úroveň ochrany zajišťované krytem zařízení. Tablet Fujitsu Stylistic M702 byl testován jak na odolnost vůči prachu (IP5X), tak na odolnost vůči vodnímu proudu (IPX5/7/8): 

IPX5 (vodní proudy): Chráněno proti vodním proudům – přímo vystaveno vodě ze všech úhlů, proudící tryskou o průměru 6,3 mm při průtoku 12,5 litru/min., při tlaku 30 kN/m2 po dobu nejméně tří minut ze vzdálenosti přibližně tří metrů.

IPX7: Ochrana proti ponoření do vody – ponoření na 30 minut do hloubky jednoho metru.

IPX8: Ochrana proti potopení do vody – multimediální tablet je schopný trvalého potopení do vody do hloubky 1,5 m po dobu 30 minut.

IP5X (ochrana proti prachu): Udává specifikaci úrovně ochrany, kterou kryt zařízení poskytuje proti nebezpečnému průniku pevných cizích předmětů a prachu.

 

Technické parametry a další podrobnosti najdete na webu Fujitsu.

 

 

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: