HP ENVY Rove20 All-in-One PC a nové notebooky - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

HP ENVY Rove20 All-in-One PC a nové notebooky

3. června 2013, 08.13 | Hewlett-Packard představil první model mobilního počítače v provedení „vše v jednom“, který díky vestavěné baterii, designu a pokročilé dotykové technologii umožňuje uživatelům stolních počítačů pracovat a bavit se kdykoli a kdekoli, a současně také nové modely notebooků a all-in-one PC pro domácí použití, vybavené displeji s vícedotykovou technologií.

Mobilní počítač HP ENVY Rove20 All-in-One PC lze snadno nastavit z vertikální do horizontální polohy, pokročilá vícedotyková technologie umožňuje ve hrách interakci několika uživatelů současně. Obrazovou část multimediálního obsahu zobrazuje IPS LED displej s úhlopříčkou 50,8 cm (20 palců) HD+ rozlišením 1600 × 900 obrazových bodů.

 

HP ENVY Rove20

 

Široké pozorovací úhly, živé barvy a ostrý obraz podbarvují jasným a čistým zvukem skvělé integrované reproduktory Beats Audio. Procesory Intel Core 4. generace, grafika Intel HD a desetidotyková technologie poskytují modelu HP ENVY Rove20 výborný výkon pro kreativní využití a pohlcující zábavu s lehkostí dotykového ovládání.

 

HP ENVY Rove20 All-in-One PC

 

Nové modely počítačů HP typu „vše v jednom“ a výkonné notebooky pro domácí uživatele vybavené displeji s vícedotykovou technologií dávají zákazníkům možnost plně si vychutnat intuitivní ovládání Windows 8 za dobrou cenu. Díky řadě produktů v různých cenových úrovních jsou dotykové technologie dostupnější a uživatelé také mohou mít užitek z nových konstrukčních prvků, které přinášejí zvýšenou odolnost, využitelnost a výkon.

 

HP Pavilion 23 TouchSmart a Pavilion 11 TouchSmart

 

Nový počítač HP Pavilion 23 TouchSmart All-in-One nabízí výborný uživatelský zážitek zejména spotřebitelům orientovaným na výhodnou cenu. Je osazen IPS displejem s úhlopříčkou 58,42 cm (23 palců) s Full HD rozlišením, který poskytuje kvalitní obraz a široké pozorovací úhly pro prohlížení webových stránek, sledování videoklipů a filmů nebo prohlížení fotografií.

 

Notebook HP Pavilion 11 TouchSmart přináší díky kapacitnímu desetidotykovému displeji s úhlopříčkou 29,46 cm (11,6 palce) výborný zážitek z Windows 8 a představuje cenově nejdostupnější model z nabídky notebooků HP s dotykovým ovládáním.

 

Hewlett-Packard také uvedl několik dalších modelů PC TouchSmart spolu se stylovými a spolehlivými modely notebooků, které poskytují dostatečný výkon pro každodenní práci za výhodnou cenu.

 

HP ENVY Rove20 All-in-One PC

 

HP doplňuje nové modely počítačů řadou exkluzivních řešení, která prohlubují zážitek z používání Windows 8 a pomáhají uživatelům vytvářet a organizovat jejich digitální obsah. Aplikace HP Connected Music z vývojářské dílny Meridian přináší komplexní hudební zážitek – umožňuje třeba poslouchat hudbu na různých platformách a zařízeních. Aplikace také poskytuje pohodlný integrovaný přístup ke službám stahování a streamování hudby nebo k internetovému rádiu.

 

Nová aplikace HP Connected Photo vyvinutá ve spolupráci se společností Snapfish spolehlivě synchronizuje fotografie mezi různými zařízeními a nabízí základní možnosti editace spolu s funkcemi pro okamžité sdílení v sociálních sítích.

 

Pro nové produkty je v rámci balíčku HP Care Pack zákazníkům k dispozici špičková telefonická a on-line podpora, sahající daleko za hranice běžné záruky. Balíček HP Care Pack nabízí snadno dostupnou sadu služeb zahrnujících i pojištění proti náhodnému poškození, které zákazníkům pomůže v případě krádeže zařízení nebo jeho náhodného poškození pádem, politím či přepětím.

 

Díky službě HP SmartFriend mohou majitelé osobních počítačů HP využívat technickou podporu s okamžitou odezvou včetně individuálních postupů a instruktáže krok za krokem.

 

Mobilní počítač HP ENVY Rove20 má být v regionu EMEA dostupný na konci července s cenou od 25 999 Kč (999 eur), počítač HP Pavilion 23 TouchSmart All-in-One PC od začátku července s cenou od 20 770 Kč (799 eur) a notebook HP Pavilion 11 TouchSmart ve druhé polovině července s cenou od 10 399 Kč (399 eur). Více informací je k dispozici na webu HP.cz

 

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: