Instalační projektor NEC PH1400U - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Instalační projektor NEC PH1400U

16. června 2013, 12.37 | Novinka v portfoliu NEC Display Solutions Europe je DLP tříčipový instalační projektor určený pro náročné instalace, které vyžadují unikátní kvalitu obrazu za všech podmínek a vysoký výkon při nejvyšším rozlišení. Je vhodný pro Rental/Staging, konferenční místnosti, učebny v oblasti vysokoškolského vzdělávání, muzea a oblast Signage.

 

Projektor NEC PH1400U nabízí mimořádně vysoký jas, 13 500 ANSI lm, pro prostory s běžným denním osvětlením. Díky rozlišení WUXGA/1920 × 1200 px, jedinečnému 3-Chip DLP systému, 10bitovému Hollywood Quality Video zpracování signálu a nabídce šesti volitelných objektivů s možností 3D projekce je tento model vysoce flexibilní volbou pro všechny high-end uživatele. Projektor přichází na trh se zajímavými schopnostmi. Například při stackingu (stohování) dvou projektorů lze poskytnout výkon až 27 000 ANSI lm. Množství funkcí umožňuje perfektní přizpůsobení projektoru v každé aplikaci a instalaci.

 

NEC NEC PH1400U – instalační projektor série PH

 

Projektor nabízí nejen vysoký výkon, ale také snadnou instalaci, dokonce i na náročných místech, díky funkcím jako motorizovaný posun objektivu, geometrická korekce obrazu, funkce stacking (stohování projektorů do jednoho obrazového ohniska), nebo funkci edge blending (skládání více obrazů vedle sebe s plynulým přechodem). Každé individuální nastavení pak může být dle potřeby vyvoláno díky objektivům s pamětí. Vynikající konektivita je zajištěna množstvím síťových, analogových a digitálních vstupů, včetně HDMI a DisplayPortu. Systém dvou lamp pro zvýšení redundance a plně kovová skříň přináší vyšší spolehlivost a možnost použití 24/7.

 

NEC NEC PH1400U – terminál

 

Nejen díky vynikajícímu výkonu poskytuje NEC PH1400U větší flexibilitu použití. Je také jedním z prvních projektorů, které lze rozšířit na úrovni STV2 standardních modulů. Ty jsou založeny na Open Pluggable Specification (OPS), což umožňuje instalaci celé řady dalších vstupů včetně zcela autonomního fungování díky vestavnému internímu počítači se škálovatelným výkonem (od Intel Atom Dual Core až po Intel Core i7), případně HDSDI interface (1,5G, nebo 3G), nebo HDBaseT přijímače.

 

Projektor NEC PH1400U 3DLP se světelností 13 500 ANSI lm, rozlišením WUXGA a podporou 3D zobrazení bude k dispozici od července 2013 za doporučenou koncovou cenu 780 000 Kč bez DPH. NEC Display Solutions Europe na něj poskytuje záruku 36 měsíců systémem door-to-door a na lampu půl roku nebo 1000 hodin, podle toho, co nastane dříve.

 

Podrobné informace jsou v přiloženém datasheetu (*.pdf, angl.) a na webových stránkách NEC-display-solutions.cz.

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 » Ostatní  » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: