NEC L51W LED mobilní projektor - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

NEC L51W LED mobilní projektor

21. srpna 2012, 16.11 | Společnost NEC Display Solutions Europe představila nový profesionální, lehký, subtilní a snadno přenosný projektor NEC L51W LED. Je poměrně výkonný, umožňuje flexibilní použití pro mobilní a podnikové aplikace, a přitom je cenově dostupný - jeho doporučená cena bez daně je necelých dvanáct tisíc korun.

 

NEC L51W LED je nejnovější přírůstek v produktové řadě NEC OfficeCool. Tento nástupce modelu L50W LED je ideálním upgradem pro zákazníky, kteří chtějí využít také možnosti bezdrátového spojení se svým přenosným zařízením, jako je smartphone, tablet, notebook, přehrávač nebo "image-tank".

 

NEC L51W LED

 

Projektor L51W poskytuje flexibilitu a optimální kvalitu obrazu, jedná se o 3D ready projektor, který využívá LED zdroje světla, což zajišťuje vzdušný design, spolehlivost, nízkou spotřebu energie a velmi nízké celkové náklady na vlastnictví (TCO). To dělá z NEC L51W mobilní projektor, který je ideální pro nošení na firemní prezentace a jednání. Díky stylovému designu se bez problému hodí do jakékoli moderní kanceláře.

 

konektory

 

Minimalistický design, interní zdroj napájení a plná konektivita připojení přes HDMI, USB, VGA a RCA vstupy jsou zárukou vysoké užitné hodnoty. Navíc integrovaný kancelářský prohlížeč podporuje zobrazení prezentace bez použití notebooku nebo PC, prostřednictvím interní paměti projektoru. Navíc v sobě kromě jiného sdružuje USB a SD card sloty s možností spuštění prezentace či prohlížení obrázků nebo videí přímo z těchto vstupů. Prezentace lze zobrazit také pomocí bezdrátového spojení se smartphonem, tabletem nebo počítačem, pomocí volitelného bezdrátového adaptéru W-LAN NP03LM. V rámci promoakce bude nyní možné získat tento volitelný W-LAN adaptér, společně při zakoupení projektoru, zdarma, a to v období od 1. do 30. září 2012.

 

NEC L51W LED en face

 

S výkonem 500 ANSI lumenů, rozlišením 1280 × 800 px (WXGA) a kontrastním poměrem 4000:1 je tento projektor ideální pro celou řadu mobilních aplikací v malých a středních konferenčních místnostech, včetně 3D projekce. A širokoúhlý formát obrazu poskytuje více prostoru při prezentacích a umožňuje zobrazení video obsahu s nativním poměrem stran, a to bez ztráty kvality.

 

NEC L51W LED na dlani

 

Díky hmotnosti 1,2 kg a rozměrům jen 226 × 43 × 174 mm lze projektor snadno a lehce přenášet. Díky interní paměti a celé řadě vstupů tak můžete mít Vaše data vždy po ruce. Skvělé technické parametry jsou pak korunovány moderním designem v karbonovém stylu. Samozřejmostí jsou funkce jako je automatická vertikální korekce trapézu, automatická detekce vstupního signálu, nebo korekce podkladu podle barvy promítací plochy.

 

V souladu s kampaní „NEC Green Vision“ a při využití LED technologie nabízí tento model významnou úsporu elektrické energie, včetně rychlého zapnutí a vypnutí nebo vypnutí pomocí časovače. Spotřeba elektrické energie byla významně optimalizována. Při provozu na maximální jas je spotřeba pouhých 105 W, v úsporném režimu jen 0,5 W. Uživatelé mohou navíc počítat s životností zdroje světla až 20 000 hodin. 

 

Projektor NEC L51W bude k dispozici od září 2012 za doporučenou koncovou cenu 11 900 Kč, bez DPH. Balení obsahuje projektor, napájecí kabel, USB kabel, D-SUB signální kabel, měkké pouzdro, uživatelský manuál na CD-ROM a dálkový ovladač. NEC Display Solutions Europe poskytuje na projektory záruku 36 měsíců systémem door-to-door včetně LED zdroje světla.

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 » Ostatní  » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: