Novinky Computer Press v listopadu - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Novinky Computer Press v listopadu

28. listopadu 2013, 17.06 | Z listopadových novinek nakladatelství Computer Press z oblastí, kterými se zabýváme, souvisejí s naším zaměřením, nebo mu jsou jakkoli blízké, nás zaujala především publikace Nikon D5200: Od momentek k nádherným snímkům. Název je volen tak, aby lákal, ale věřím, že se mnou bude řada z vás souhlasit, že i momentky mohou být – a nikoli ojediněle také jsou – velmi nádherné snímky.

 

Ale tuto otázku nyní vůbec neřešíme. Zde je přehled novinek:

 

Nikon D5200: Od momentek k nádherným snímkům

Rob Sylvan 

 

Žánr: DSLR  zrcadlovky   

Obor: digitální fotografie

Počet stran: 280

Doporučená cena: 499 Kč

 

Digitální zrcadlovky si již našly cestu do rukou téměř každého fotografa. Kromě řady výhod s sebou však přináší i nutnost věnovat pozornost nastavení mnohem většího počtu různých funkcí. Abyste dokázali skutečně naplno využít možnosti, které vám Nikon D5200 nabízí, připravil zkušený fotograf pro vás a vaši zrcadlovku knihu šitou doslova na míru. Autor vám na řadě příkladů nejenom vysvětlí, kdy a jaký režim, expoziční parametr nebo funkci máte upravit, ale věnuje se i samotnému smyslu fotografování.

 

Chcete-li, zde si můžete v novém okně otevřít naši recenzi zrcadlovky Nikon D5200.

 

Android jednoduše

Martin Herodek 

 

Počet stran: 128

Doporučená cena: 199 Kč

 

Pořídili jste si nový chytrý telefon nebo tablet s Androidem a tápete, kde začít? Nechcete zdlouhavě objevovat postupy, jak všechno kolem tohoto systému funguje? S touto publikací z edice Jednoduše se za víkend či pár večerů naučíte vše, co budete skutečně potřebovat: naučíte se stahovat aplikace a s jejich pomocí pak proměníte svoje zařízení v mobilní kancelář, přehrávač hudby či filmů, navigaci nebo kompas.

 

C-Press news

 

Grafická uživatelská rozhraní v Qt a C++

Martin Chroboczek 

 

Počet stran: 392

Doporučená cena: 499 Kč

 

Chcete jako programátoři v C++ vylepšit svoje aplikace, které zatím komunikují s uživatelem pouze prostřednictvím příkazového řádku? Vytvořte jim pomocí frameworku Qt přehledné a ergonomické grafické uživatelské rozhraní. Naučíte se pracovat s různými prvky uživatelského prostředí, jejichž kombinací vytvoříte intuitivní grafický návrh rozhraní aplikace, ve kterém se bude uživatelům dobře pracovat.

 

Mistrovství v C++ 4. aktualizované vydání

Kompletní průvodce vývojáře

Stephen Prata 

 

Žánr: programování   

Obor: počítače

Počet stran: 1176

Doporučená cena: 990 Kč

 

Hledáte jediný zdroj informací k C++, ve kterém byste našli vše potřebné k ovládnutí tohoto jazyka? Čtvrté aktualizované vydání světového bestselleru vás provede světem C++ od prvních jednoduchých programů až po komplexní projekty. S jazykem se seznámíte na mnoha praktických ukázkách, nově nabyté znalosti si můžete v závěru každé kapitoly zopakovat a ověřit na otázkách a programátorských cvičeních.

 

Vektory: Základní výcvik

Von R. Glitschka 

 

Žánr: grafika a design   

Obor: počítače

Počet stran: 256

Doporučená cena: 369 Kč

 

Pokud to myslíte s vektorovou grafikou opravdu vážně, tuto knihu musíte mít. Není určena pouze pro designéry, kteří se snaží zlepšit své dovednosti, ale pro všechny, kteří se chtějí naučit pracovat s vektorovou grafikou precizně, kreativně a profesionálně. Kniha vás naučí, jak zlepšit techniky kreslení a tvořit elegantní křivky bez zbytečných či špatných kotevních bodů.

 

Inkscape – Praktický průvodce tvorbou vektorové grafiky

Petr Šimčík 

 

Žánr: grafika a design

Obor: počítače

Počet stran: 296

Doporučená cena: 299 Kč

 

Začínáte s tvorbou vektorové grafiky nebo jste se rozhodli přejít na Inkscape jako bezplatnou alternativu k ostatním editorům? Chcete poznat Inkscape od základů nebo používat pokročilé funkce? Tato kniha vás provede uživatelským prostředím a nástroji Inkscapu a předvede jejich praktické využití na konkrétních projektech.

 

Microsoft Office 2013: Jednoduše

Pavel Roubal 

 

Žánr: kancelářské programy, základy práce s počítačem   

Obor: počítače

Počet stran: 136

Doporučená cena: 169 Kč

 

Potřebujete se co nejrychleji seznámit s kancelářskými programy Office 2013 a naučit se je využívat k obvyklým úkolům v zaměstnání, při studiu či v domácnosti? S touto publikací z edice Jednoduše se za pár večerů strávených s počítačem naučíte vše, co k tomu budete skutečně potřebovat. S touto knihou ovládnete základy programů Word, Excel, Outlook a PowerPoint.

 

Microsoft Project 2013

Drahoslav Dvořák, Jan Kališ 

 

Žánr: kancelářské programy   

Obor: počítače

Počet stran: 336

Doporučená cena: 399 Kč

 

Microsoft Project 2013 poskytuje uživatelům komfortní prostředí na plánování a řízení projektů. S průvodcem od předních českých odborníků a autorů zvládnete tento sofistikovaný nástroj plně používat, spravovat rozpracované projekty, využívat spolupráce s dalšími softwarovými produkty Microsoftu a nasadit Project ve firemním prostředí, kde využijete centralizované správy týmových projektů.

 

Řízení kvality softwaru – Průvodce testováním

Anna Havlíčková, Petr Roudenský 

 

Žánr: bezpečnost, programování   

Obor: počítače

Počet stran: 208

Doporučená cena: 349 Kč

 

Seznamte se s procesy testování a řízení kvality softwaru v ojedinělé publikaci, která cílí přímo na testery, analytiky a manažery testování. Dvojice zkušených autorů, která se v oblasti vývoje softwaru a testování pohybuje řadu, vás seznámí s řadou praktických poznatků z této mnohdy zanedbávané oblasti IT. Cenné informace v knize najdou i další profese kolem vývoje softwaru, jako jsou programátoři, softwaroví architekti, vedoucí týmů nebo projektoví manažeři.

 

Zde si můžete v novém okně otevřít web nakladatelství Computer Press a zde Albatros Media, mediální společnosti, které Computer Press patří.

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Praxe  » Literatura  

 » Ostatní  » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: