Program PhotoPlus X5 je nově k dispozici také v českém jazyce - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Program PhotoPlus X5 je nově k dispozici také v českém jazyce

photoplus_x5_100px

30. ledna 2012, 00.00 | Společnost WinSoft International oznámila, že výkonný, cenově dostupný a intuitivní software pro úpravy fotografií PhotoPlus X5 od společnosti Serif je nyní nabízen v dalších sedmi evropských jazycích. Přibyla čeština, holandština, italština, polština, ruština, španělština a švédština.

PhotoPlus X5 je rychlý, výkonný a intuitivní software pro úpravy fotografií, který obsahuje veškeré nástroje potřebné k dosažení profesionálního zpracování fotografií (nedestruktivní úpravy a filtry, fantastické efekty, možnosti odebrání osob a objektů ze snímků, restaurování starých a poškozených fotografií, uspořádání sbírek fotografií a jejich sdílení atd.). Lokalizované verze aplikace PhotoPlus X5 společnosti WinSoft International podporují téměř 30 jazyků a mohou se pochlubit pokročilými jazykovými nastaveními i lokalizovanou dokumentací.V červenci 2010 podepsala společnost WinSoft International partnerství se společností Serif, která sídlí ve Velké Británii a je tvůrcem špičkové řady produktů PagePlus, PhotoPlus, WebPlus, DrawPlus a MoviePlus, jež získaly různá ocenění. Díky tomuto partnerství může přizpůsobovat produkty Serif pro trhy po celém světě.PhotoPlus X5 je třetím produktem Serif, který společnost WinSoft International lokalizuje do těchto sedmi evropských jazyků, společně s mezinárodní verzí s anglickým rozhraním, která podporuje písma v latince, azbuce a řecká písma. Vzápětí po evropské verzi aplikace PhotoPlus X5 bude letos v dubnu vydána verze pro Střední východ. Veškeré mezinárodní verze aplikací PagePlus X5 a WebPlus X5 jsou již k dispozici uživatelům po celém světě.Program umožňuje rychlé a intuitivní úpravy fotografií, třeba upravit, opravit, vylepšit a uspořádat celé sbírky fotografií. Možností je celá řada: retuš červených očí, restaurace starých snímků, přidání fantastických efektů, ale také úpravy souborů RAW nebo slučování snímků do HDR – High Dynamic Range, tedy obrazů s vysokým dynamickým rozsahem. K dispozici je také jednoduchá interaktivní příručka „Jak na to“ a výukové lekce

Co všechno je součástí produktu PhotoPlus X5? Verze šířená stahováním obsahuje software produktu, elektronickou verzi uživatelské příručky ve formátu PDF a prémiový program PanoramaPlus X4 + Photoprojects. Produktový klíč pro instalaci obdržíte ve zvláštním e-mailu.

Jaké jsou minimální systémové požadavky? V případě OS Windows počítač třídy Pentium s jednotkou DVD nebo CD a myší, operační systém Microsoft Windows XP SP2 (32bitový), Windows Vista nebo Windows 7, 512 MB RAM, 480 MB volného místa na pevném disku (855 MB s instalovaným datovým diskem CD), monitor s rozlišením 1024 × 600 pixelů. Volitelné požadavky: fotografická tiskárna kompatibilní s počítači Windows a Mac, skener kompatibilní se standardem TWAIN nebo digitální fotoaparát a tablet s tlakově citlivým dotykovým perem.

Elektronická verze stažená z internetu stojí v době uveřejnění této zprávy 75 Euro, verze pro školství 42 Euro. Více informací, ukázková videa a možnost stažení tohoto a řady dalších programů, to vše a ještě něco navíc najdete na webu WinSoft-International.cz.

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  » Novinky - software  

 » Novinky  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: