Projektory Panasonic LX/LW - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Projektory Panasonic LX/LW

16. července 2013, 00.12 | Panasonic System Communications Company Europe uvedla na trh novou řadu snadno přenosných, lehkých, kompaktních, přesto výkonných projektorů LX/LW. Tvoří ji čtyři modely: PT-LX300 se svítivostí 3200 lumenů a rozlišením XGA, PT-LX270 s 2700 lumeny a rozlišením XGA byly, PT-LW271 s 2700 lumeny a rozlišením WXGA a PT-LX351 s 3500 lumeny a rozlišením XGA.

Kromě vysokého výkonu má nová řada design šetrný k životnímu prostředí. Je optimální pro školní třídy, zasedací místnosti a mobilní firemní prezentace. Kromě snadné recyklovatelnosti a splnění požadavků na omezení nebezpečných složek (RoHS) má řada LX/LW i velmi tichý provoz. Hladina hluku 29 dB zaručuje, že projektor téměř není slyšet a neruší jednání nebo výuku. Nízká spotřeba energie, obzvláště v pohotovostním režimu, a dlouhý cyklus výměny světelného zdroje až 10 000 hodin jsou vhodné pro intenzivní používání a splnění požadavků na nízké provozní náklady, které vyžadují vzdělávací instituce i podnikatelské subjekty.

 

projektory Panasonic LX/LW

 

Řada LX/LW má vstupní HDMI konektor, který usnadňuje konektivitu během jednání či výuky. HD audio i video je možno přehrávat z kompatibilních zařízení, jako jsou počítač, přehrávač DVD nebo AV zesilovač pomocí jednoho kabelu. Zabudovaný 8W reproduktor přehrává silný a čistý zvuk. Jednoduchou výměnu lampy shora zvládne i laik.

 

projektory Panasonic LX/LW

 

Tabulka se základními údaji:

 

tabulka

 

Řada LX/LW kombinuje mobilitu a flexibilitu s kvalitou a výkonem. Je ideální pro moderní společnosti a vzdělávací instituce. Další informace naleznete na webu business.panasonic.co.uk.

 

zepředu a zezadu

 

Projektory Panasonic LX/LW zepředu, zezadu a shora... .. .

 

shora

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 » Ostatní  » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: