Samsung SMART TV a speciální akce - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Samsung SMART TV a speciální akce

3. června 2013, 21.01 | Spolu s letošní modelovou řadou televizorů Samsung na květen a červen připravil pro zákazníky atraktivní akci: Zakoupí-li televizor nové řady SMART TV F7000 a F8000 společně se soundbarem modelové řady HW-F551 nebo HW-F550 ušetří tisíce korun.

 

 

Samsung Electronics, Co., Ltd., umožňuje svým zákazníkům vstoupit do nové éry zábavy. Nové inteligentní televizory SMART TV poskytují maximální zážitek díky pokročilým inteligentním funkcím, špičkové kvalitě obrazu a novému designu. Samsung nejen díky těmto přednostem opět posunul technologické hranice napříč kategoriemi televizí.

 

V novém inteligentním televizoru Samsung Smart TV se snoubí nápaditá inovace s minimalistickým designem. Výsledkem tohoto elegantního spojení technologie a designu je obrazovka, která jako by se vznášela v prostoru, zatímco dokonalé provedení i těch nejmenších detailů jí dodává umělecký rozměr. Zárukou dokonalého audiovizuálního prožitku je vysoké rozlišení, které nabízí jasnější, živější obraz s větší barevnou paletou, sytějšími odstíny černé a vyšším kontrastem. Navíc si můžete vychutnat možnost převést dvojrozměrný obsah do fantastické třetí dimenze. Se službou Explore 3D můžete také snadno a rychle vyhledávat a užívat si 3D obsah. A díky integrované funkci prostorového zvuku 3D Sound pak získáte dokonalý 3D zážitek v prostředí svého domova.

 

Samsung SMART TV a 3D

 

Nejmodernější způsob ovládání televizoru

 

Televizory Samsung řady F7000 a F8000 můžete ovládat hlasem a pohybem. S funkcí Smart Interaction tak získává pojem interaktivní ovládání úplně nový rozměr. Televizor vás bude jednoduše poslouchat pomocí hlasu, různých příkazů či pouhým mávnutím ruky.

 

Ovládání hlasem

• Zapněte svůj televizor příkazem „Zapnout Smart TV“ či přepněte na jiný program vyslovením jeho jména;

• Spouštějte aplikace pouhým vyslovením jejich názvu, například „Skype“, „Facebook“ nebo „Web Browser“.

 

Ovládání gesty

• Ovládejte svůj televizor pouhým pohybem ruky;

• Jednotlivými gesty zvětšujte, zmenšujte, otáčejte a listujte obrázky či upravujte hlasitost.

 

Rozpoznávání tváří

• Už se nemusíte zabývat vyplňováním přihlašovacích údajů. Vestavěná kamera automaticky rozezná váš obličej a přihlásí vás například do služby Smart Hub.

 

Veškerý obsah na dosah ruky

 

Nové technologie chytrých televizorů nabízí jednodušší způsob přístupu k novému obsahu a zážitkům prostřednictvím funkce Smart Hub. Jde o vysoce moderní portál, který umožňuje snadno a rychle vyhledat a získat nejrůznější obsah. Smart Hub je rozdělen do tří panelů.

 

Moje aplikace

• Panel Moje aplikace vám umožní přístup ke všem aplikacím pro televizor Smart TV. Podle své nálady můžete stahovat stále nové aplikace a přehledně je ukládat do televizoru.

 

Moje sítě

• Na panelu Moje sítě uvidíte oblíbená videa vašich přátel v sítích Facebook a Twitter. Můžete také uskutečnit videohovor se službou Skype a zůstat tak v kontaktu s přáteli a rodinou.

 

Můj obsah

• Zde najdete přístup ke svým veškerým oblíbeným videím, fotografiím, hudbě a filmům, které máte uložené v TV nebo jiných kompatibilních zařízeních (telefon, tablet). Podívat se můžete také na fotografie od svých přátel z druhého konce světa a prohlížejte si je ve svém televizoru Samsung Smart TV.

 

Samsung SMART TV a speciální akce

 

Modernizace televizoru nevšedním způsobem

 

Jednoduchou instalací sady Evolution Kit zlepšíte výkon svého starého televizoru na úroveň, jako by byl prakticky nový. Evolution Kit umožňuje upgradovat starší modely SMART TV o přístup ke službám Smart Hub, uváděným v roce 2013, zpřístupňuje další chytré funkce, nebo přemění dvoujádrový procesor na čtyřjádrový, čímž se zrychlí chod televizoru. Evolution Kit mohou využít ti, kteří mají doma chytré televizory Samsung řady 7000, 8000 a 9000 z roku 2012.

 

Zákazníci toužící po inteligetní SMART TV od Samsungu mají navíc jedinečnou možnost během května a června tohoto roku využít výhodných cenových nabídek. Zakoupením inteligentního televizoru řady F7000 nebo F8000 společně se soundbarem modelové řady HW-F551 nebo HW-F550 ušetří zákazníci tisíce korun. Doporučená maloobchodní cena těchto zvukových zařízení činí 12 990 Kč. V balíčku s televizorem řady F7000 či F8000 je lze zakoupit jen za příplatek 4000 Kč.

 

Podobně i se smart televizory řady F6000 mohou zákazníci chytře ušetřit. Během května a června dostanou k modelům řady F6000 úplně zdarma Blu-ray přehrávač BD-F5500. Pokud televizor této řady zakoupí s přehrávačem BD-F5500 a navíc i soundbarem HW-F450, pořídí kvalitní audiosestavu opět se slevou.

 

Více informací najdete na webu Samsung.cz, ale nové chytré televize měly své místo také v článcích, které jsme publikovali, třeba začátkem února 2013 to byl přehled novinek z letošní evropské konference Samsung a vloni začátkem září report z mezinárodního veletrhu spotřební elektroniky v Berlíně IFA´12. V příloze článku je katalog tv-audio-video (*.pdf, česky).

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: