Toshiba Satellite P s podporou Ultra HD - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Toshiba Satellite P s podporou Ultra HD

12. června 2013, 17.35 | Nové notebooky nejvyšší řady Satellite P jsou připraveny na velmi náročné aplikace, mají vylepšené funkce pro zábavu i multimédia v HD kvalitě a v některých modelech je vestavěn HDMI výstup s podporou rozlišení Ultra HD (UHD). Ty umožňují UHD obsah zobrazit na kompatibilním UHD televizoru v plné kvalitě. O zvukové podání se starají špičkové reproduktory Harman Kardon.

Výkonné a výborně vybavené notebooky Toshiba Satellite P jsou zaměřeny na uživatele, kteří vyžadují nejmodernější technologie a pracují s náročnými aplikacemi a multimédii. Nabízí nejnovější technologie a jsou připraveny i na velmi náročné aplikace. Modely s úhlopříčkou 15,6 palce (39,6 cm) budou dva, P50 a P50t, kdy „t“ značí touch a to znamená, že je vybaven dotykovou obrazovkou, a třetí novinkou je model P70 s displejem o úhlopříčce 17,3 palce (43,9 cm), který plně nahradí stolní počítač. 

 

Toshiba Satellite P s podporou Ultra HD

 

Nové notebooky Satellite P nabízí funkce, které myslí na budoucnost. V některých modelech je vestavěn HDMI výstup s podporou rozlišení Ultra HD (UHD). Tyto notebooky umožňují obsah UHD uložený na počítači zobrazit na kompatibilním UHD televizoru – například na televizi nově ohlášené řady Toshiba L9. Díky tomu se mohou uživatelé těšit na zcela novou generaci počítačových her. Ty budou již přímo navržené pro UHD rozlišení, které je čtyřikrát vyšší než Full HD. Fotky i videa vytvořené v UHD kvalitě a uložené na notebooku si uživatele budou moci vychutnat v plné kráse. Díky velmi výkonným procesorům a dedikovaným grafikám jsou všechny modely Satellite P ideální volbou pro náročné aplikace, jako jsou rychlé hry nebo stříhání domácího HD videa.

 

Toshiba Satellite P s dotykovým displejem i normálním

 

Notebooky mají nový jednotný design produktů Toshiba, pro který jsou charakteristické zaoblené hrany a zvýrazněné tlačítko pro zapínání. Model P50t nabízí pohodlnou a intuitivní dotykovou obrazovkou, která je překryta sklem. Samozřejmostí je podpora ovládání až deseti dotyky současně. Všechny modely jsou vybaveny zvětšeným tlačítkovým touchpadem, který je ideální pro intuitivní ovládání Windows 8 pohyby prstů bez použití dotykového displeje. Vysoká kvalita nových notebooků Satellite P je dále zdůrazněna atraktivní povrchovou úpravou z kartáčovaného hliníku s pochromovanými prvky na víku. Bezrámová klávesnice s plochými podsvícenými klávesami umožňuje pohodlné psaní textu, a to i za zhoršených světelných podmínek.

 

Toshiba Satellite P shora

 

S notebooky Satellite P si uživatelé mohou vychutnat špičkový zvuk díky až čtyřem zabudovaným stereo reproduktorům Harman Kardon a předinstalovanému zvukovému softwaru. K němu patří i funkce DTS Studio Sound, se kterou je zvuk přesnější, bohatší a působivější. Pro širší možnosti využití je řada Satellite P vybavena funkcí Toshiba Sleep-and-Music, která umožňuje poslech hudby z externího zdroje na zabudovaných kvalitních reproduktorech, i když je notebook vypnutý. Předinstalovaný nástroj Toshiba Split Screen dokáže na všech modelech Satellite P automaticky uspořádat aktivní okna. To usnadňuje práci s více aplikacemi najednou, zároveň je tak optimálně využita celá plocha širokoúhlé obrazovky.

 

Cena notebooků nové řady Toshiba Satellite P začíná na 19 990 Kč a společnost Toshiba Europe GmbH uvedla, že jejich prodej v Evropě začne ve třetím čtvrtletí roku 2013.

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 » Ostatní  » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: