Toshiba Satellite Z30 a Z30t - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Toshiba Satellite Z30 a Z30t

3. prosince 2013, 22.32 | Oba modely lehkých stylových notebooků jsou nejen snadno přenosné, ale také prakticky řešené a dobře vybavené. Hmotnost ultrabooku Satellite Z30 s tloušťkou elegantního hořčíkového těla jen 17,9 mm začíná podle konfigurace u pouhých 1,2 kg a výdrž na baterie je až 12 hodin. A varianta „t“ jako „touch“ s dotykovým displejem dovoluje využívat všechny výhody Windows 8.1.

 

Tenké a lehké stylové notebooky Toshiba Satellite Z30 a Z30t mají displej s délkou úhlopříčky 33,8 cm (13,3 palce) a operační systém Windows 8.1. Jsou určeny pro uživatele, kteří potřebují na cesty snadno přenosné, výkonné a flexibilní ultrabooky. Model Z30 díky nejnovějším technologiím poskytuje výdrž na baterie až 12 hodin a díky použití pevného, ale lehkého šasi z hořčíkové slitiny váží jen 1,2 kg a má tloušťku jen 17,9 mm, ale poskytuje vynikající odolnost a stabilitu, což je nezbytné pro život na cestách. Varianta Z30t s dotykovým displejem, která dovoluje uživatelům využít všechny výhody operačního systému Windows 8.1, váží 1,39 kg a má tloušťku 19,9 mm. Přesné hmotnosti různě konfigurovaných modelů se liší, uvedené hodnoty jsou nejnižší u daných verzí.

 

Toshiba Satellite Z30 a Z30t

 

Využívají čtvrtou generaci procesorů Intel Core pro Ultrabooky s možností až 16 GB paměti RAM a vysoce výkonný SSD disk. Díky tomu bez problémů zvládnou všechny náročné aplikace. Displej spolu s výkonnou grafikou Intel HD 4400 poskytuje ostrý obraz vykreslený do jemných detailů a kvalitní stereofonní reproduktory s technologií DTS Studio Sound zajišťují při poslechu hudby nebo sledování filmů působivý zážitek s bohatými basy. Inteligentní nastavení hlasitosti a zlepšení dialogů přináší přirozený jasný zvuk v každé situaci.

 

Toshiba Satellite Z30 a Z30t

 

Oba modely mají vestavěnu řadu volných portů v plné velikosti, takže uživatelé nemusí používat žádné speciální adaptéry při sledování filmů na velké obrazovce nebo při přenosu fotografií do jiných zařízení. Sdílení obsahu, stahování obrázků i přímé připojení k velkému displeji je snadné díky třem portům USB 3.0, slotu pro SD karty a RGB i HDMI výstupu. A protože HDMI nabízí i podporou Ultra HD, mohou si uživatelé vychutnat i výbornou kvalitu obrazu na svém kompatibilním Ultra HD televizoru. S okolím mohou komunikovat přes Gigabit LAN, WLAN, Bluetooth 4.0 a technologie Intel WiDi umožňuje přenášet obraz do kompatibilního zařízení bez nutnosti použití kabelů.

 

Toshiba Satellite Z30 a Z30t

 

Notebooky Satellite Z30 a Z30t prošly přísnými testy kvality v nezávislém německém zkušebním ústavu TÜV Rheinland. Byly testovány na pád z výšky až 76 cm a klávesnice odolá polití až 30 ml tekutiny, a tak náhodná nepředvídaná událost nemusí vést ke ztrátě dat a souborů. Satellite Z30 a Z30t jsou v Evropě dostupné od čtvrtého čtvrtletí roku 2013. Nejnižší doporučená prodejní cena je 18 990 Kč. Více informací najdete na webu Toshiba.cz.

 

Toshiba Satellite Z30 a Z30t

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 » Ostatní  » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: