Ultrabook Toshiba Portégé Z930 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Ultrabook Toshiba Portégé Z930

12. srpna 2012, 22.17 | Společnost Toshiba Europe GmbH uvedla do prodeje novou generaci nejlehčího Ultrabooku, který váží jen 1,1 kg, tedy stejně, jako oblíbený předchůdce, model Portégé Z830. Zachován zůstal také osvědčený a elegantní design s důrazem na pohodlí, šasi a kryt z hořčíkové slitiny s vnitřní výztuží ve tvaru plástve, matný displej, podsvícená klávesnice a porty plné velikosti.

Novinkou jsou hlavně nové, výkonnější procesory Intel Core i5 a i7, inovováno bylo také integrované úložiště SSD s kapacitou 128 a 256 GB. Ultrabooky Toshiba Portégé Z930 s úhlopříčkou displeje 33,8 cm (13,3 '') kombinují jednoduchost použití a výkon notebooku s rychlostí probouzení tabletu. Stříbřité texturované šasi z hořčíkové slitiny dodává Ultrabookům Toshiba jedinečný vzhled, který harmonicky ladí s jejich tenkým designem. Přes svoje štíhlé linie a nízkou hmotnost jsou notebooky Z930 vysoce odolné. Díky robustnímu šasi, které má na vnitřní straně výztuž se strukturou medové plástve, jsou připraveny na náročné mobilní využití. Pro pohodlné psaní je použita podsvícená klávesnice v plné velikosti. Matná, proti polití odolná klávesnice doplňuje design notebooků a pomáhá chránit data v případě nečekaných náhodných událostí.

 

Ultrabook Toshiba Portégé Z930

 

Notebooky řady Z930 běží na nejnovější generaci procesorů pro Ultrabooky a podporují technologii Intel Rapid Start. Díky ní rychle startují a jsou plně funkční během několika sekund. Nejnovější technologie SSD (Solid State Drive) přispívá také k rychlé odezvě řady Z930. Tyto mimořádně tenké a lehké Ultrabooky mají vestavěny výkonné reproduktory a vysokokapacitní baterii, která poskytuje dostatek energie pro práci až po dobu osmi hodin na jedno nabití nebo zachová notebooky v pohotovostním režimu mnoho dní.

 

Ultrabook Toshiba Portégé Z930 - front

 

Portégé Z930 je ideální pomocník pro profesionální použití v podnikovém prostředí a zejména pro obchodní cesty. Je nejen výkonný, ale i velmi odolný. Dobře zvládá náročné podnikové aplikace. Volitelně také podporuje pokročilé bezpečnostní funkce včetně Trusted Platform Module a čtečky otisků prstů pro pohodlné a bezpečné přihlášení do systému jedním dotykem prstu. Portégé Z930 integruje možnosti pro správu IT založené na 3. generaci řady procesorů Intel Core vPro a poskytuje inteligentní výkon s použitím zabudovaných bezpečnostních funkcí, jako je šifrování disku a ochrana heslem (u vybraných modelů s technologií Intel vPro). Rychlý přístup k datům a aplikacím uloženým na podnikové síti umožňuje při práci mimo kancelář podpora rychlého mobilního širokopásmového připojení. 

 

Portégé Z930 - klávesnice

 

Notebooky Z930 jsou pro úsporu energie vybaveny nástrojem Toshiba Eco Utility, který umožňuje uživatelům snadno optimalizovat spotřebu energie notebooku. Všechny modely jsou certifikovány Energy Star 5.0. Toshiba nabízí pro řadu Z930 množství příslušenství, kupříkladu stříbřité pouzdro Toshiba Ultrabook, které chrání notebook před prachem a nečistotami na cestách, a univerzální USB 3.0 dokovací stanici DynaDock U3.0.

 

Toshiba Portégé Z930 - tři pohledy

 

Toshiba Portégé Z930 – základní údaje:

 

Procesory: nejnovější generace Intel pro Ultrabooky

Operační systémy: Windows 7 Home Premium, nebo Windows 7 Professional

RAM: až 8GB DDR3

HDD: nejnovější generace SSD s kapacitou až 256 GB

Displej: délka úhlopříčky 33,8 cm (13,3 palce), vysoký jas

Porty s plnou velikostí: HDMI, VGA, USB 3.0, 2× USB 2.0, čtečka paměťových karet SD, Gigabit LAN

Bezdrátové připojení: volitelně Bluetooth 4.0, WLAN (802.11 a/b/g/n nebo b/g/n); volitelně HSPA+ modul a Intel Wireless Display

Matná podsvícená klávesnice a velký touch pad s podporou vícedotykového ovládání

Výdrž baterie až 8 hodin

Rozměry: 31,6 × 22,7 × 0,83 cm vpředu/1,59 cm vzadu

Hmotnost: od 1,12 kg

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 » Ostatní  » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: