Večer s fotografem: host Gabriela Ksandr - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

Večer s fotografem: host Gabriela Ksandr

heller_ksanderowa_actualitca100px

27. ledna 2012, 00.00 | Jiří Heller, organizátor a moderátor besed, si vás dovoluje pozvat na 85. Večer s fotografem, jehož hostem bude profesionální fotografka GABRIELA KSANDR z Mnichova.

Mezi její hlavní loňské aktivity patří zejména tvorba souboru "Sudek plus 111", ve kterém jako poctu tomuto českému fotografovi vytvořila soubor více než sto čtyřiceti portrétů významných českých fotografů. Ve svém pražském studiu, které provozuje se svým otcem Georgem Ksandrem, zvěčnila umělce na klasický černobílý formát 8 × 10 palců.

V průběhu roku své práce vystavovala na šesti výstavách, z nichž největší se konala v Nové síni Voršilská v Praze. Své úspěchy na poli klasických komerčních zakázek pak ještě doplnila tvorbou několika velkoplošných obrazových kalendářů.

Autorka se v oblasti volné tvorby zaměřuje na portrét a akt, kde vytvořila např. soubory "Rajská sonáta", "Salome", " Body painting" a "Blue shadow". Dále se věnuje panoramatické tvorbě v New Yorku a v Praze, ale také v různých evropských městech. V této oblasti jmenujme alespoň velmi netradiční pohled na město Benátky.

Rozhovor s autorkou s ukázkami prací najdete v Galerii WWG.CZ. Uskuteční se v salonku vinného restaurantu BRESTO, Štěpánská 31, Praha 1, ve středu 1. února 2012 od 19 hodin. Vzhledem k limitované kapacitě jest ke vstupu třeba potvrzená rezervace míst na adrese . Následujícím hostem bude 7. března 2012 Šimon Pikous.Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

 » Ostatní  » FotoReport  

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  

 » Novinky  » Výstavy  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: