WD My Passport Ultra disky s USB 3.0 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

WD My Passport Ultra disky s USB 3.0

22. května 2013, 09.04 | Společnost WDR, součást Western Digital, uvedla na trh novou produktovou řadu přenosných externích disků My Passport Ultra se superrychlým připojením USB 3.0 a s rozšířenou ochranou uložených dat, ke které slouží program WD SmartWare Pro a integrace se službou DropBox.

 

Nové přenosné externí disky mají opět štíhlý, kompaktní design a výrobce je nabízí ve čtyřech barevných verzích. Představují ideální řešení pro uživatele, kteří jsou často na cestách a vyžadují mobilitu dat spolu s vysoce bezpečným, ale přitom uživatelsky jednoduchým způsobem ochrany digitálního obsahu.

 

WD My Passport Ultra - 4 barvy


Disky budou dostupné v kapacitách 500 GB, 1 TB a 2 TB. Nové externí disky jsou dodávány se zálohovacím softwarem WD SmartWare Pro, který umožňuje i efektivní propojení se službou Dropbox. Před neoprávněným přístupem jsou disky chráněny hardwarovým šifrováním a heslem. Součástí prodejního balení je i ochranné pouzdro, které pomáhá chránit disk před každodenními otřesy, kterým je vystaven někdy nejen na cestách.

 

WD My Passport Ultra

 

Disky jsou dostupné prostřednictvím vybrané sítě prodejců a distributorů a v internetovém obchodu WDstore.com. Doporučená koncová cena je u kapacity 500 GB 99,99 USD a u kapacity 1 TB 129,99 USD. Výrobce na externí disky My Passport Ultra poskytuje tříletou omezenou záruku. Podrobnosti hledejte na webu WD.com.

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 » Ostatní  » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: