WD: nový design My Book a My Book for Mac - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

WD: nový design My Book a My Book for Mac

26. září 2013, 09.35 | Western Digital přichází s novým designem externích disků produktové řady My Book a My Book for Mac. Externí paměti poskytují až 4 TB úložného prostoru a rozšířené možnosti ochrany dat pro ty, kteří vytváří a uchovávají velké objemy dat hudby, videozáznamů nebo fotografií. Disky chrání uložená data pomocí softwaru WD SmartWare Pro a mají rozhraní USB 3.0 SuperSpeed.

 

Nové disky poskytují ideální zálohování, které chrání ukládané soubory a sbírky. Uživatele tak nepřekvapí a nezaskočí ani ukradený notebook nebo počítačový vir, požár ani záplavy. Software WD SmartWare Pro je určen pro automatický ucelený systém zálohování v cloudu. Pomocí software WD SmartWare Pro jsou ovládány bezpečnostní pojistky proti neoprávněnému přístupu k disku a program zajišťuje automatické zálohování, hardwarové šifrování a ochranu heslem a současně umožňuje zálohovat do vzdáleného cloudu prostřednictvím služby Dropbox .

 

Pro zálohování celého systému a bezpečné mazání dat a programů využívají disky aplikaci Acronis True Image (ATI) v edici pro WD. Je to integrovaný softwarový balíček, který zajišťuje bezpečí všech informací z počítače a může být použit i k bezpečnému mazání jakýchkoli důvěrných dat, která již nejsou a nebudou dále používána. ATI pro WD se také používá pro obnovení systému při selhání v případě havárie systému i pro obnovení celého počítače včetně složek a dokumentů, software a předvoleb.

 

WD: nový design My Book a My Book for Mac; klikněte pro větší obrázek v novém okně

 

K dispozici je rychlé připojení s využitím rozhraní USB 3.0 a na výběr kapacita paměti 2, 3 a 4 TB pro ty největší soubory a sbírky multimediálních formátů. Také řada WD My Book for Mac určená pro uživatele počítačů Mac má připojení USB 3.0 SuperSpeed a konektivitu typu UAS pro větší flexibilitu a vyšší rychlost. My Book for Mac je dostupný v kapacitě 2 a 3 TB a je kompatibilní s aplikací Time Machine pro bezpečné a efektivní zálohování dokumentů. Disk je vybaven softwarem WD Utilities, který umožňuje uživatelům disk zaregistrovat a provádět diagnostiku.

 

Disky My Book (PC) mají stanoveny tyto doporučené koncové ceny: 2 TB = 99 €, 3 TB = 129 € a 4 TB = 179 € a disky My Book for Mac tyto: 2 TB = 111 € a 3 TB = 139 €. Na disky My Book a My Book for Mac je poskytována tříletá záruka a jsou dostupné prostřednictvím vybraných prodejců a distributorů a také v internetovém obchodě ShopWD.eu

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 » Ostatní  » Aktuality  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: