52. ročník Mapového okruhu Český ráj - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Aktuality

52. ročník Mapového okruhu Český ráj

9. května 2013, 09.07 | Druhý nejstarší Mapový okruh v České republice pro většinu zúčastněných skončil. Na členy fotoklubu MKS Nová Paka, kteří jsou letošními pořadateli a zároveň oslavenci (slaví 80. výročí svého vzniku), nejvíc práce teprve čeká. Výsledky 52. ročníku MO Český Ráj budou uveřejněny po závěrečném hodnocení, které proběhne ve dnech 1. a 2. června 2013 v Nové Pace.

 

Po mnoha urgencích, planých slibech a následně opocených čelech (a nemíním tím hudební nástroje) se nám konečně sešla kompletní hodnocení. Je třeba třídit, sumarizovat, připravit diplomy, věcné ceny a také program a důstojné místo k setkání všech zástupců zainteresovaných fotoklubů. To bude letos dvoudenní.

 

Na víkend 1. a 2. 6. 2013 se k nám do Nové Paky, města umělců, blouznivců a spiritistů, sjedou zástupci těchto fotoklubů: kolegové z Blatné, Brumova- Bylnice, Desné, Hejnic, Jablonce nad Nisou, Jaroměře, Kladna, Liberce, Prahy, Sopotnice a Turnova.

 

Zajímavostí jistě je, že fotoklub ČSA Praha se účastní soutěže fotoklubů MO ČR od prvního ročníku a fotoklub Hejnice soutěží již 51 let bez přerušení. Počty klubů se za ta léta v jednotlivých ročnících měnily. Nejméně jich bylo v prvním ročníku. Rozjíždělo ho 7 statečných. Nejvíce pak bylo 15 fotoklubů. 52. ročník měl 13 účastníků. I proto se k nám do Nové Paky přijedou podívat zástupci z fotoklubu Bohumín, kteří případně posílí naše řady.

 

Všem účastníkům též předložíme k posouzení a schválení naši Knihu Osobností, kterou bychom rádi přivedli k životu jako reakci na vloni fotoklubem KD Semily ustanovenou „virtuální“ SÍŇ SLÁVY, jejímž prvním nositelem se stala legenda České fotografie pan Jiří Bartoš z Hejnic.

 

Soutěžní Mapy se pozvolna shromažďují, program nabývá pevných obrysů, nezbývá než doufat, že dvoudenní akce se zúčastní co nejvíce spokojených fotografů. To a bezproblémový průběh vyhodnocení si přeje celý fotoklub MKS Nová Paka.

 

Miroslav Suchánek

předseda fotoklubu Nová Paka

 

fotoklub MKS Nová Paka

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Výstavy  

 » Ostatní  » Aktuality  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: