Inspirace od profesionálů: Saudek, Šibík, Rodinger, Zika a Havel - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoReport

Inspirace od profesionálů: Saudek, Šibík, Rodinger, Zika a Havel

24. dubna 2006, 00.00 | Chcete se přiučit od profesionálních fotografů, kteří představují špičky ve svém oboru? Pětice profesionálů se s vámi formou přednášky doplněné o prezentaci fotografií a následné diskuze podělí o své cenné zkušenosti na již osmém pokračování Digifora. Zde přinášíme jejich představení.

Chcete se přiučit od profesionálních fotografů, kteří představují špičky ve svém oboru? Pětice profesionálů se s vámi formou přednášky doplněné o prezentaci fotografií a následné diskuze podělí o své cenné zkušenosti na již osmém pokračování Digifora. Zde přinášíme jejich představení.
Čtvrtý přednáškový blok Digifora nabízí unikátní možnost otevřené diskuze s pěticí předních českých fotografů o jejich fotografiích a celoživotních zkušenostech. Přijďte se inspirovat od Jana Šibíka, Kamila Rodingera, Jiřího Havla, Adolfa Ziky a Jana Saudka! Do konce měsíce s 50% slevou!

Jan Šibík - "Jan Šibík Stories"
Fotograf, který se soustřeďuje na palčivé otázky tohoto světa. I z ohnisek válečných konfliktů nebo lidských tragédií přináší fotografie, které sice zachycují zlo a obrazově popisují nejtěžší problémy tohoto světa, však vždy s velkou osobní účastí a citem. Je držitelem desítek ocenění z prestižní fotografické soutěže Czech Press Photo. V tomto roce vydává novou soubornou fotografickou knihu s názvem Stories. Stejnojmenná výstava se bude konat od 7. června do 6. července na Staroměstské radnici v Praze.

 

Kamil Rodinger - "Reklamní fotografie včera a dnes"
fotograf širokého tématického záběru. Na základě zadání či objednávky klienta je schopen nasnímat úchvatné záběry přírody a domorodců na ostrově Nová Guinea, nebo se stejným zaujetím a nasazením přistoupit k inscenované reklamní fotografii, portrétům vedení firem pro luxusní výroční zprávy nebo celebrit pro titulní stránky časopisů. Jeho přednáška na DIGIFÓRU bude věnována změnám v přístupu k fotografování ve vztahu k dnešním možnostem digitální fotografie a následnému zpracování pro reklamní účely.

 

Jiří Havel - "Hory zblízka i z dálky"
Jiří Havel patří již dlouhá léta mezi nejlepší české fotografy krajiny. Ponejvíce je znám svými velkými záběry „rodných“ Krkonoš. Postupně fotografoval i v dalších horách České republiky. Po uvolnění režimu navštívil mnoho zemí na celém světě, aby dovednost získanou v Čechách aplikoval na největší horstva, národní parky, lesy celého světa. Do zájmu jeho objektivu se dostaly jak velké pohledy do otevřené krajiny, často s detailem v popředí, nálady krajiny, květiny, přírodní struktury a vzory. Pan Jiří Havel je autorem dvou desítek obrazových publikací a mnoha desítek prestižních kalendářů.

 

Adolf Zika - "Cesta k velké fotografii a sestavení portfolia"
reklamní a umělecký fotograf, který na sebe prvně upozornil v roce 1995 vítězstvím na soutěži Czech Press Photo. V roce 2000 byl na světové výstavě PHOTOKINA vystavován na stánku renomované společnosti Leica a o čtyři roky později na stánku společnosti Olympus v rámci E-systém gallery. Své fotografie stačil už vystavovat a prodat na Paris Photo v pařížském Louveru, ale i v mnoha jiných galeriích po celém světě. Tvoří převážně ve Francii a na ostrovech po celém světě. Trvale žije v Praze.

 

Jan Saudek - "To nejlepší z posledních let"
Fotograf český, Mistr Jan, autor tisíců inscenovaných fotografi, které zachycují vztahy lidí mezi sebou, krásu i těžkosti lidských životů. Jeho jedinečné vidění jej proslavilo nejenom v České republice ale i četných zemí světa. Od loňského roku do 30. června 2006 se koná souborná výstava Janových fotografií v Domě u bílého jednorožce, na podzim minulého roku byla vydána jeho výpravná monografie s výstižným názvem SAUDEK.

 

Moderátorem programu s fotografy, vlídným průvodcem a organizátorem je fotograf, provozovatel galerie on-line galerie WORLD WEBPHOTO GALLERY a fotobankéř Jiří Heller, www.heller.cz.

Účastníkům registrovaným do konce dubna bude poskytnuta sleva 50%.

On-line registrace pro vstup na přednášky

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » FotoReport  

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  

 » Novinky  » Výstavy  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: