Přes 300 modelů digitálních fotoaparátů na jediném místě! - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoReport

Přes 300 modelů digitálních fotoaparátů na jediném místě!

DigiShow

27. května 2004, 00.00 | Již 8.6.2004 proběhne v Praze 4. Forum digitální fotografie, na kterém budete mít s největší pravděpodobností možnost vidět a vyzkoušet nejvíce digitálních fotoaparátů na jednom místě v ČR. Prezentovat se bude přes čtyři desítky značek fotoaparátů, tiskáren, příslušenství a softwaru!

Forum digitální fotografie si za svou historii 4 ročníků vybudovalo velice dobré jméno nejen mezi příznivci digitální fotografie z řad fotografické veřejnosti, ale i u dovozců a zástupců jednotlivých fotografických značek. Díky tomu se 8.6.2004 sejde v Kongresovém centru Praha nejbohatší letošní sbírka digitální fotografické techniky, kterou si budete mít možnost osobně prakticky vyzkoušet. Na červnové forum již nyní potvrdil účast rekordní počet partnerů a co do pestrosti předváděné techniky dokonce předčí letošní Interkameru. Co všechno bude k vidění?


Rozmístění prezentačních míst v partnerské sekci

Digitální fotoaparáty
Nejrozsáhlejší nabídka čeká návštěvníky v oblasti digitálních fotoaparátů, které představí nejen ti největší fotografičtí hráči na trhu, ale bude možné jejich produkci srovnat i s fotoaparáty méně známých značek. Z fotografických velikánů rozhodně nebude chybět nikdo. Můžete se těšit na fotoaparáty značek Canon, Casio, Fujifilm, HP, Kodak, Konica Minolta, Nikon, Olympus, Pentax či Sony. Nicméně nebudou chybět ani fotoaparáty u nás méně známých značek jako je například Contax, Jenoptic, Kyocera, Samsung, Sigma, Umax či Yashica.
Navíc přehlídka nebude komplexní jen z pohledu značek, ale i z pohledu jednotlivých kategorií digitálních fotoaparátů. Budete si moci snadno porovnat nejnovější DSRL zrcadlovky, jednotlivé ultrazoomy všech výrobců či třeba stylové kovové kompakty.

Fototiskárny a spotřební materiál
Forum představí i velice reprezentativní přehlídku tiskových řešení. Na akci nemohou chybět velcí hráči inkoustového tisku Canon, Epson, HP či Lexmark. Nicméně svá tisková řešení představí celá řada dalších společností jako Canon, Fomei, Kodak či Olympus. Porovnat tedy bude možné například kvalitu inkoustového a sublimačního tisku, či v praxi posoudit kvalitu velkoformátového tisku fotografií.
Zejména k inkoustovému tisku patří zcela nerozlučně i spotřební materiál, takže návštěvníci fora si budou moci prohlédnout nabídku dodavatelů jako je Epson, Foma, Fujifilm, HP, Ilford, Rayfilm, Tetenal a dalších.


Celkový plán FDF 2004

Minilaby a zpracovatelské služby
Novinkou 4. ročníku Fora digitální fotografie bude živá prezentace funkčního digitálního minilabu Fujifilm Frontier. Kromě tohoto technického řešení pro zpracovatele fotografií se na foru budou prezentovat se svými službami i přímo zpracovatelé fotografií, jako například společnost Fotostar.

Studiová technika a příslušenství
Každý kdo si již pořídil digitální fotoaparát dobře ví, že se neobejde bez kvalitního příslušenství, ať už jde o paměťovou kartu či třeba dobrý stativ. Proto i v této oblasti forum přinese řadu zajímavého. K vidění budou například značky Delkin, Fomei, Pretec, PQI, SanDisk či třeba GP.
Zcela specifickou oblast pak představí sekce studiové techniky, kde svojí komplexní nabídku představí například společnosti Fomei, Flashcentrum, Profifoto, SunnyFlash či Foto Chytrý.

Software a hardware
Závěrem bychom vás rádi upozornili i na bohatou škálu předváděného SW a HW vybavení pro práci s fotografií. Ze značek můžeme jmenovat například Adobe, Apple, Corel, Eizo, Elsyst či Zoner. Je zřejmě takřka zbytečné konstatovat že všechna řešení budou naživo prezentována a že s úpravou fotografií se bude možné setkat i v přednáškovém programu a workshopu.

Již za necelých 14 dní!
Jak sami vidíte, Forum digitální fotografie bude opravdu velkolepým setkáním s bohatou nabídkou techniky, přesto by nemělo ztratit svou unikátní atmosféru. Na rozdíl od klasických veletrhů bude jako již tradičně oproštěno od pompézních expozic a mezi návštěvníky a partnery bude stát pouze prezentační stolek s technikou, kterou bude možné si přímo na místě vyzkoušet. Věříme, že využijete této unikátní možnosti porovnání techniky dostupné na českém trhu a včas se zaregistrujete prostřednictvím on-line registrace. Nyní máte poslední možnost ušetřit si on-line registrací frontu při vstupu na akci a dostat vstupenky předem poštou.

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » FotoReport  

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  

 » Novinky  » Výstavy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: