Canon: nová tiskárna a čtyři multifunkce - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoTechnika

Canon: nová tiskárna a čtyři multifunkce

canon_pixma_news_100px

9. března 2011, 00.00 | Canon uvedl na trh nejen nové fotoaparáty, výměnné objektivy a externí blesky, ale také inkoustovou tiskárnu a čtyři multifunkční zařízení s inkoustovými tiskárnami a další produkty. Tiskárna umožňuje tisk fotografií až do formátu A3+, trojice multifunkcí je určena tak říkajíc pro domácí použití a čtvtrtá je špičková, určená pro náročné uživatele i komerční využití. Tiskárny a multifunkční zařízení nás přirozeně velmi zajímají – jako praktické příslušenství nebo chcete-li součást širšího vybavení digitálního fotografa.

Canon PIXMA iX6550

Kompaktní a stylová inkjetová tiskárna A3+ nahrazuje model iX4000. Nabízí vyšší provozní rychlosti a vyspělý software, je také asi o 30 procent menší než předcházející model. Může být použita pro každodenní pracovní vytížení v redakci, kanceláři nebo ve studiu, ale ocení ji také nároční uživatelé, kteří si ji pořídí pro své domácí použití.Používá pět oddělených, samostatně vyměnitelných kazet s inkousty, mezi kterými je i černý inkoust pro tisk čistého a ostrého textu. Technologie s maximálním tiskovým rozlišením 9 600 dpi, miniaturními kapičkami inkoustu o velikosti 1 pl a inkousty na bázi barviva umožňuje tisk kvalitních fotografií. U dokumentů je rychlost tisku podle ISO ESAT přibližně 11,3 obr./min. černobíle a 8,8 obr./min. barevně, bezokrajové fotografie formátu americké pohlednice 10 × 15 cm v kvalitě fotolaboratoře tiskne rychlostí přibližně za 36 s.

Canon PIXMA MX420, MX410 a MX360

jsou praktická vícefunkční zařízení určená hlavně pro domácnosti, která ale výborně poslouží i v kanceláři. Nabízejí řadu praktických funkcí včetně tisku, skenování, kopírování a faxování na jeden dotek, inteligentní software, ale hlavně lepší kvalitu tisku dokumentů a fotografií a vyšší produktivitu. V nabídce Canonu nahrazují modely PIXMA MX350, MX340 a MX320.Všechny tři modely jsou vybaveny praktickými kancelářskými funkcemi včetně plně integrovaného automatického podavače dokumentů a vysokorychlostního faxu Super G3 se schopností ukládání do paměti pro zálohování kopií faxů. Umožňují také snadno vytvářet soubory PDF přímo v zařízení a jejich ukládání na přenosné paměti s USB připojením, paměťové karty nebo disk v počítači. Modely MX420 a MX410 nabízejí bezkabelové připojení Wi-Fi/n a nejvyšší model, MX420, má barevný TFT LCD panel s úhlopříčkou 6,2 cm.

Canon PIXMA MX885

Špičkové multifunkční zařízení, umožňující efektivní využití v redakci nebo v kanceláři, ale výborně se hodí i pro tisk vysoce kvalitních fotografií. Je vybaveno automatickým podavačem dokumentů, který umožňuje využívat pokročilé funkce pro automatické oboustranné skenování, kopírování, faxování a tisk. Zařízení má nové uživatelské rozhraní, rychlejší tisk dokumentů a fotografií a nabízí i připojení Wi-Fi a Ethernet pro snadné sdílení po síti.Tiskárna používá pět samostatných inkoustů. Technologie s maximálním tiskovým rozlišením 9 600 dpi, miniaturními kapičkami inkoustu o velikosti 1 pl a inkousty na bázi barviva umožňuje tisk kvalitních fotografií, zatímco pro tisk čistého ostrého textu používá černý pigmentový inkoust. U dokumentů je rychlost tisku podle ISO ESAT přibližně 12,5 obr./min. černobíle a 9,3 obr./min. barevně, bezokrajové fotografie rozšířeného formátu 10 × 15 cm v kvalitě fotolaboratoře tiskne rychlostí přibližně za 20 s.

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  

 » Novinky  » Novinky - fototiskárny  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

tisk z iPadu

Autor: Radim Muž

Založeno: 09.03.2011, 21:24
Odpovědí: 1

Dá se na tom tisknout z iPadu?

Odpovědět na příspěvek

RE: tisk z iPadu

Autor: Milan Muž

Založeno: 27.03.2011, 20:03

A proč by nedalo?

Odpovědět na příspěvek

fotografie

Autor: markii Muž

Založeno: 09.03.2011, 21:33
Odpovědí: 0

spocital nekdo , na kolik prijde tisk standardni fotografie formatu 10x15 , stale si myslim ze fotolab je daleko levnejsi

Odpovědět na příspěvek

 

 

Odpověď na příspěvek:

Dá se na tom tisknout z iPadu?


Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: