Externí blesk Dörr DCF 50 Wi - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoTechnika

Externí blesk Dörr DCF 50 Wi

doerr_dcf50wi_100px

7. prosince 2011, 14.00 | Blesk DCF 50 Wi rozšířil nabídku cenově dostupných externích zábleskových jednotek Dörr DAF 34 a DAF 42P. Je v prodeji u ExcelFoto a nabízen v provedení pro fotoaparáty Canon, Nikon, Olympus, Panasonic, Sony, Pentax a Samsung za 6 641 Kč, respektive 7 268 Kč s DPH.

Dörr DCF 50 Wi je kompaktní, ale výkonný externí blesk pro digitální zrcadlovky a digitální fotoaparáty vybavené odpovídající přípojnou paticí. Jeho směrné číslo je 50 (m/ISO 100) při použití 105mm objektivu (a 46 u 85mm, nebo 42 u 50mm). Má TTL řízení včetně motoricky poháněného „zoomování“ hlavice s rozsahem vybraných ohniskových vzdáleností 24-28-35-50-70-85-105 mm a funkce jako Digital Power Zoom AF W-TTL a vysokorychlostní synchronizace. Nastavení výkonu je možné v šesti úrovních od poměru 1/1 až po 1/32.Hlavice je otočná a výklopná, umožňuje tedy používat osvětlení nepřímým zábleskem odraženým pod různými úhly, a to i při snímání na výšku. V hlavici je výsuvná odrazná plocha a také rozptylná destička – difuzor. V závislosti na použitém fotoaparátu je k dispozici také bezdrátové řízení záblesku W-TTL a funkce Multi Slave; blesk lze použít v sestavách s několika dalšími zábleskovými jednotkami.

Na zadní stěně blesku je několik ovládacích prvků a velký displej z tekutých krystalů. Dobíjecí doba blesku se pohybuje v rozmezí od 0,5 do 9 s. Jako zdroj energie slouží čtveřice tužkových napájecích článků, případně NiMH akumulátorů (AA, Mignon). Nechybí funkce pro úsporu energie.

Blesk DCF 50 Wi je v prodeji u ExcelFoto a nabízen v provedení pro fotoaparáty Canon s řízením typu E-TTL II za 6 641 Kč, pro fotoaparáty Nikon s řízením typu i-TTL II za 7 268 Kč, ale také pro fotoaparáty Olympus, Panasonic, Sony, Pentax a Samsung s TTL řízením také za cenu 6 641 Kč. Ceny jsou uvedeny s DPH. Všechny modely jsou vybaveny konektorem pro systémový upgrade firmware.

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: