Lowepro Optics – batohy a brašna - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoTechnika

Lowepro Optics – batohy a brašna

lowepro_zari2011news_100px

27. září 2011, 19.00 | Série Optics je primárně určena pro „digiscoping“ a „birdwatchers“, tedy pro milovníky přírody a života v ní, kteří se věnují především pozorování, evidování, natáčení a fotografování ptáků a dalších živočichů. Produkty nové série Lowepro Optics ale poslouží i všem, kdo rádi vyrážejí na procházky a toulky přírodou, na které s sebou berou dalekohled, fotoaparát nebo kameru, ale také při jiných činnostech, jako je sledování a fotografování letadel, lodí nebo různých závodů. Sérii Optics tvoří tři batohy a jedna brašna typu ledvina.Lowepro Scope Photo Travel 350 AW

Unikátní batoh ze série Lowepro Optics je primárně určen pro „birdwatchers“ – nadšence, kteří milují přírodu a věnují se pozorování, evidování a fotografování ptáků, ale stejně jako všechny produkty nové série Lowepro Optics také všem milovníkům přírody, kteří na své toulky přírodou berou dalekohled a fotoaparát. Tento batoh ale dobře poslouží i sportovním fotografům a fotoreportérům. Má jednu komoru s předním otevíráním, praktický design, pevnou konstrukci při zachování mimořádně nízké hmotnosti.Polstrovaná komora má pět samostatných částí: střední prostor pro monokulár nebo tělo s dlouhým sklem a čtyři velká pouzdra pro uložení další techniky. Komfortní přístup je řešen pomocí velkého víka se zipem se dvěma kovovými jezdci. K dispozici jsou i různé kapsy a samostatná komora na notebook (15,6 “ wide) s komfortním horním otevíráním pomocí zipu se dvěma jezdci a s fixací notebooku pomocí tří kompresních elastických pásků se suchými zipy.Komfortní nošení umožňují široké ramenní popruhy, ergonomická rukojeť na konci ramenních popruhů a praktická lehká pásková rukojeť z popruhové tkaniny na pravé boční straně batohu. Samozřejmostí jsou SlipLock smyčky, výškově nastavitelný hrudní fixační pásek s píšťalkou na přezce, držák stativu „Tuck-away“ na přední straně batohu a všitá pláštěnka All Weather Cover. Záda jsou ergonomicky tvarovaná, dokonale polstrovaná, z pěnového materiálu se vzduchovými kanálky, ergonomicky tvarovaný je i bederní pás se SlipLock smyčkami.

Batoh má vnější rozměry 33 × 23,5 × 54 cm, vnitřní 31 × 10 × 47,2 cm a hmotnost 2,1 kg. Vyráběn je v olivově zelené barvě.Doporučená prodejní cena včetně DPH je 4 490 KčLowepro Scope Travel 200 AW

Menší model série Optics je nabízen také v olivově zelené barvě a lze do něj uložit monokulární dalekohled, digitální zrcadlovku s dlouhým teleobjektivem, další až tři objektivy na výměnu, druhý dalekohled nebo kompaktní fotoaparát, externí blesk, fotopříslušenství, osobní věci a připojit je možno stativ.Batoh má vnější rozměry 30,5 × 20,3 × 48,9 cm, vnitřní 29 × 12,7 × 46 cm a váží 1,2 kg.

Doporučená prodejní cena s DPH: 3 490 Kč.Lowepro Scope Porter 200 AW

Třetí batoh z nové série Lowepro Optics je také nabízen v olivově zelené barvě a je určen pro ochranu a transport profesionálního monokulárního dalekohledu, nebo profizrcadlovky s dlouhým teleobjektivem (až 600 mm), fotopříslušenství a věcí osobní potřeby.Nabízí několik zcela nových a unikátních řešení, například dvě varianty uchycení stativu, možnost upevnění batohu k nohám stativu nebo rychlé přenášení v pracovní poloze, možnost použití pláštěnky AWC v poloze, kdy je batoh uchycen ke stativu a monokulár nebo fotoaparát nasazen na stativu. Jeho speciální funkce a řešení bezpochyby ocení nejen profesionální „birdwatchers“, ale i ornitologové, myslivci, ochránci přírody a samozřejmě fotografové života ve volné přírodě a obecně exteriérů.Batoh má vnější rozměry 28,6 × 27,3 × 55,9 cm, vnitřní 13 × 18,5 × 46 cm a váží 1,4 kg.

Doporučená prodejní cena fotobatohu je 3 990 Kč s DPH.Lowepro Field Station

Trojici batohů série Lowepro Optics vhodně doplňuje nová olivově zelená fotobrašna typu „ledvina“, určená pro ochranu a transport dalekohledu, fotoaparátu, literatury a osobních věcí. Lze do ní uložit dalekohled, hi-endový kompakt, nebo fotoaparát typu CSC, zápisník, soubor map nebo literaturu formátu A5, psací potřeby, osobní věci. Má unikátní výsuvný držák (18 × 22,5 cm) knihy, zápisníku nebo iPadu, tedy vybavení, které pro svou práci v terénu potřebují „birdwatchers“, stejně jako ornitologové nebo ochránci přírody.Sofistikovaný modulární prostor hlavní komory lze přizpůsobit pomocí oddělovacích přepážek na suché zipy individuálním potřebám uživatele. Protiprachové zipy kryté látkovým přesahem chrání uloženou techniku proti vniknutí vody, víko hlavní komory na zip má reverzní otevírání (od těla).K dispozici jsou různé kapsy, ergonomický bederní pás z pěnového materiálu se vzduchovými kanálky, dvě kompresní fixační pásky pro nastavení tuhosti uchycení ledviny k tělu, tunel na zádové straně pro ukrytí bederního pásu nebo pro uchycení na samostatný bederní pás systému Street&Field a také lehká pásková rukojeť na rychlé přenášení.Praktická fotoledvina má vnější rozměry 23,5 × 19,5 × 27 cm, vnitřní rozměry 21,5 × 10,5 × 23 cm a váží 0,7 kg.

Doporučená prodejní cena: 1 690 Kč s DPH.Tématické zařazení:

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: