Nová modelová řada inkjetů Officejet - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:FotoTechnika

Nová modelová řada inkjetů Officejet

ho_officejety_newe_100px

12. dubna 2011, 00.00 | Hewlett-Packard představil novou modelovou řadu inkoustových tiskáren Officejet, které jsou vhodné především pro menší i větší podniky, ale i pro „domácí kancelář“, a lze je použít nejen pro tisk dokumentů, prezentací a grafů, ale také fotografií jako takových. HP ale hlavně reaguje na proměnu trendů na pracovním trhu a na nové požadavky, kupříkladu zvyšování mobility pracovní síly, možnosti práce z domova a „v terénu“.

Podle vyjádření HP analýzy předpokládají, že v roce 2015 by až 85 % zaměstnanců globálních firem mělo pracovat některým z mobilních způsobů práce. Nejnovější tiskárny HP Officejet Pro 8000 Enterprise a HP Officejet 100 Mobile Printer přicházejí s řešením pro podnikové zákazníky a tzv. mobilní profesionály, kteří chtějí tisknout v profesionální kvalitě jak v kanceláři, tak i na cestách.HP Officejet 100 Mobile Printer

je kompaktní a odolná tiskárna vybavená výkonnou dobíjecí Li-ion baterií s dlouhou životností, která při plném dobití stačí na tisk až 500 stran. Je dodávána se 65W adaptérem, který je kompatibilní s vybranými notebooky HP. Má zabudovanou bezdrátovou technologii Bluetooth pro kvalitní tisk dokumentů na cestách.

Technologie podporuje zadání tisku z různých mobilních přístrojů – notebooků, netbooků a chytrých mobilních telefonů s operačním systémem Windows Mobile, BlackBerry, HP webOS a Nokia Symbian. Podavač papíru má kapacitu 50 listů. Rychlost tisku je až 22 stran za minutu černobíle a 18 stran barevně a rychlost podle ISO až 5 stran černobíle a 3,5 strany barevně.

Tiskárna umožňuje připojení ke kompatibilnímu přístroji s funkcí PictBridge. Uživatel tedy může i na cestách tisknout kvalitní fotografie, a to i bez okrajů a na papír o rozměrech „americké pohlednice“, tedy 10 × 15 cm (4 × 6 palců).HP Officejet Pro 8000 Enterprise

je první tiskárna řady Officejet Pro, vyvinutá pro podnikové využití. Jde o síťovou tiskárnu se snadnou instalací a příjemným ovládáním. Je vhodná i pro vzdáleně pracující zaměstnance, kteří musejí efektivně řešit prostorová omezení v satelitních a domácích kancelářích.

Má zabudovanou podporu pro sadu nástrojů HP pro ovládání tisku, ovladače HP Universal Print Driver a HP Web Jetadmin pro snadnou instalaci tiskárny do řízených tiskových prostředí. To umožňuje vyšší produktivitu tisku a snižuje náklady na technickou podporu. Je kompatibilní se stávajícím IT prostředím a operačními systémy s podporou platforem SAP, Windows Cluster Server, Citrix Server a dalšími.

Nabízí až o 50 % levnější barevný tisk ve výborné kvalitě a nižší spotřebu energie ve srovnání s laserovými tiskárnami. Podporuje HP ePrint Enterprise – umožňuje tisk z přístrojů BlackBerry a HP webOS na kterékoli síťové tiskárně a v HP ePrint Mobile Print Location. Zajímavá je i vyšší efektivita podnikových procesů díky tiskovým rychlostem podle norem ISO: až 13 stran za minutu při černobílém a 8,5 strany při barevném tisku, automatický oboustranný tisk, měsíční funkční cyklus až 15 000 stránek, podavač na 250 listů s možností rozšíření až na 500 listů, standardní síťové rozhraní se zabudovaným ethernetem a rozhraním USB 2.0 Hi-speed.

Nabízí širší výběr z možností tisku s podporou fontů HP PCL 6, HP PCL 5c, HP PostScript 3 a 80 scalable TrueType (a další fonty lze stáhnout přímo do tiskárny). Představuje ekonomické řešení pro častý tisk s menším počtem nutných zásahů díky vysokokapacitním tiskovým kazetám a individuálním inkoustovým náplním. Dokumenty vytištěné s pomocí pigmentových inkoustů HP Officejet na papír ColorLok jsou voděodolné. Nechybí možnost zajistit bezpečnost, včetně možnosti vlastního nastavení bezpečnostních prvků, jako je heslem chráněný Embedded Web Server (EWS), přesměrování SSL/HTTPS, vlastní firewall a Syslog pro logování manipulace s přístrojem.

Tiskárna HP Officejet 100 Mobile Printer je na českém trhu v prodeji za doporučenou koncovou cenu 6 250 Kč a tiskárna HP Officejet Pro 8000 Enterprise za 5 000 Kč (obě ceny jsou včetně daně).

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  

 » Novinky  » Novinky - fototiskárny  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: