ART ON WASHI PAPER – Vladimír Brunton a jeho hosté: komentovaná prohlídka - Krátké články - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Krátké články

ART ON WASHI PAPER – Vladimír Brunton a jeho hosté: komentovaná prohlídka

17. června 2013, 13.28 | V úterý 18. června 2013 se v Galerii LAPIDÁRIUM od 17 hodin koná komentovaná prohlídka výstavy ART ON WASHI PAPER. Díla svá i ostatních autorů představí autor výstavy a vystavující fotograf Vladimír Brunton, Hana Vyoralová a Michal Gorec. V průběhu prohlídky proběhne představení vlastností japonského ručního papíru WASHI s možností vyzkoušet si vlastní tvorbu s tímto exkluzivním výtvarným materiálem.

Jak jsme vás informovali, na výstavě ART ON WASHI PAPER jsou práce devíti výtvarných umělců z Česka, Slovenska a Japonska. Vladimír Brunton, Hana Vyoralová, Michal Gorec, Shozo Kaieda, Yoko Satomi, Sachiko Nakagawa, Hiromi Oguma a Yasuko Kano představují fotografie, vzácné tisky, kaligrafie, 3D objekty a svítidla.

 

Shozo Kaieda - Sunrise Fuji

 

Základem a jednotícím prvkem výstavy význačných umělců je japonský ruční papír WASHI. Tento vynikající materiál se v České republice v takové šíři využití představuje poprvé. Na výstavě uvidíte i originální signované fotografie Shozo Kaiedy, který se osobně zúčastnil zahájení výstavy dne 6. června 2013.

 

ART ON WASHI PAPER – Vladimír Brunton a jeho hosté: komentovaná prohlídka

 

Využijte jedinečnou příležotost a zůčastněte se komentované prohlídky v úterý 18. června od 17. hodiny. Výstavu můžete navštívit už pouze do neděle 30. června 2013. Galerie LAPIDÁRIUM, Rámová 6, Praha 1.

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Výstavy  

 » Ostatní  » Aktuality  

 » Ostatní  » Krátké články  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: