Canon Project 1709 – betaverze - Krátké články - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Krátké články

Canon Project 1709 – betaverze

18. března 2013, 14.58 | Canon inovoval svou platformu správy fotografií Project 1709 a představil betaverzi 1.1, která uživatelům nabízí možnost plné integrace se službou Flickr. Vylepšeny byly funkce a nástroje pro správu a organizaci fotografií. Project 1709 nově obsahuje možnosti editace jmen souborů, úpravu orientace snímků, jejich vymazání, vytváření alb a zdokonalené vyhledávání.

 

Nové vlastnosti a funkce byly přidány na základě zpětné vazby a požadavků fotografických nadšenců, kteří se připojili k beta programu od jeho spuštění na výstavě Photokina v září 2012, z níž jsme vás o tomto projektu informnovali, viz zde. Uživatelé, kteří se chtějí na vývoji a testování betaverze podílet, se mohou registrovat na webu Project1709.com.

 

Canon Project 1709 – betaverze 1.1

 

Ovládací rozhraní platformy Project 1709 ve verzi 1.1 nyní umožňuje publikovat obrázky a komentáře přímo do služby Flickr. Lze rovněž dále zpracovávat a stáhnout již uložené fotografie na Flickeru, uživatelé je tak mohou sdílet na širším spektru sociálních sítí.

 

Přidána byla také řada zdokonalených funkcí a nástrojů pro správu, které nyní poskytují větší flexibilitu správy a organizace fotografií. Project 1709 nově obsahuje možnosti editace jmen souborů, úpravu orientace snímků, jejich vymazání, vytváření alb, stejně jako zdokonalenou vyhledávací funkcionalitu. Ta umožňuje uživatelům filtrovat obrázky podle značek "All" a "Any".

 

Canon Project 1709 – betaverze 1.1

 

Nové vlastnosti a funkce byly přidány do platformy Project 1709 na základě zpětné vazby a požadavků fotografických nadšenců, kteří se připojili k beta programu od jeho spuštění na výstavě Photokina v září 2012. Společnost Canon bude dále pokračovat ve vývoji služby až do jejího plného veřejného spuštění, jež proběhne ještě v letošním roce.

 

Project 1709 – hlavní charakteristiky:

• Bezpečně uložené fotografie po celý život

• Snadné vyhledávání fotografií

• Přistup k fotografiím odkudkoli a kdykoli

• Maximální zábava a využití fotografií

• Možnost vylepšení fotografií pro dosažení nejlepšího výsledku

 

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

 » Ostatní  » Krátké články  

 » Novinky  » Trendy  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: