Fujitsu: nová generace monitorů - Krátké články - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Krátké články

Fujitsu: nová generace monitorů

24. ledna 2013, 15.39 | Společnost Fujitsu představila novou generaci 22- až 27" LCD monitorů, které v průběhu února 2013 uvede do prodeje na našem trhu. Oproti předchozím modelům jsou lépe osvětlené, vysoce jasné a snadněji nastavitelné, přitom však mají spotřebu elektrické energie nižší až o 60 %. Některé podporují technologii MHL a umožňují tak používat smartphony jako miniaturní mobilní počítače.

Nová generace monitorů Fujitsu posouvá ergonomiku stolních počítačů na vyšší úroveň. Obrazovky poskytují jasnější a detailnější obraz a jejich používání a ovládání je pohodlnější než u předchozích modelů. V porovnání s nimi jsou sice lépe osvětlené, vysoce jasné, přesto ale mají spotřebu elektrické energie až o 60 % nižší. A navíc jsou šetrnější k očím uživatelů, což ocení hlavně ti, kteří monitory používají každý den mnoho hodin.

 

Produktová řada LED monitorů určených pro práci je velmi široká. Vybírat je možno z velikostí od 22 až po 27 palců. Všechny monitory jsou ergonomické, se snadno nastavitelnou výškou i náklonem roviny, s možností snadno měnit polohu a vhodně přizpůsobovat obrazovku aktuálním a individuálním potřebám.

 

Fujitsu B24T7 a P27T7

 

Nové monitory náleží do tří modelových řad: P je řada určená pro profesionály, X je řada elegantních stylových monitorů a v řadě B jsou monitory univerzální. Nejvyšším modelem je Fujitsu P27T-7 určený náročným profesionálům, který patří mezi první 27palcové monitory typu QHD – Quad High-Definition. Samozřejmě splňuje i přísné požadavky norem Energy Star 6.0 na energetickou úspornost a současně poskytuje příjemný vizuální zážitek.

 

Fujitsu X23T

 

Fujitsu X23T-1 z řady X reflektuje současný trend mobility v podnikání. Přináší podporu technologie MHL – Multi High Definition Link a umožňuje majitelům smartphonů používat mobilní telefon jako miniaturní počítač. S technologií MHL lze jednoduše nahradit displej telefonu velkou plnohodnotnou obrazovkou a současně používat klávesnici a myš nebo grafický tablet připojené přes Bluetooth. Velká obrazovka poskytuje oproti displeji smartphonu větší pohodlí při práci třeba i na cestách. Smartphone připojený k monitoru přes kabel MHL je současně také nabíjen. 

 

Monitory Fujitsu nové generace budou v České republice a na Slovensku dostupné od února 2013.

 

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

 » Ostatní  » Krátké články  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: