Point Of View: 7“ tablet Onyx 527 - Krátké články - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Krátké články

Point Of View: 7“ tablet Onyx 527

26. března 2013, 20.59 | Nový sedmipalcový tablet Point Of View Onyx 527 (TAB-P527) je vybaven dvěma sloty pro SIM kartu, umožňuje tudíž využít jednu na data a druhou současně na hlasové služby, a tedy využít maximální potenciál mobilního řešení na cestách, hlavně do zahraničí, kde lze druhý slot využít například na předplacenou kartu místního operátora.

 

Point Of View prezentuje svůj nový sedmipalcový Onyx jako „malého cestovatele“, respektive se sloganem „mobilita na cestách“. Svými rozměry a výbavou je ideální pro všechny, kteří vyžadují maximální výbavu, kompaktní rozměry a chtějí mít při cestování komplexní řešení pro zábavu i práci.

 

Tablet má dva sloty pro karty SIM, systém Android 4.0, procesor Dual Core Cortex A9 a 1024 MB operační paměti. Umožňuje instalovat aplikace na interní 8GB paměť tabletu, anebo na miniaturní paměťovou kartu microSD o maximální kapacitě 32 GB.

 

Point Of View: 7“ tablet Onyx 527

 

Kromě všech mobilních datových a hlasových služeb můžete využít tablet Point OF View také jako navigaci. Pro vyhledání optimální cesty k cíli je možné využít jak Google Maps, Google Navigation, nebo jiný navigační software podporující systém Android. Všechny modely tabletů Point Of View, tedy i tato novinka, mají předinstalovaný Google Play pro stahování oblíbených aplikací a her.

 

Point Of View Onyx 527 – přehledná tabulka:

 

tabulka

 

Doporučená maloobchodní cena Point Of View Onyx 527 (TAB-P527) je 4990 Kč s DPH. Výrobce na zařízení poskytuje dvouletou záruku.

 

Více informací najdete na webu Point-of-View.cz.

 

 

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

 » Ostatní  » Krátké články  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: