Projektory Epson EB-G6900WU a EB-G6800 - Krátké články - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Krátké články

Projektory Epson EB-G6900WU a EB-G6800

30. ledna 2013, 23.34 | Epson představil na ISE 2013 dva projektory pro pevnou instalaci s vysokým světelným výkonem a s inovativními funkcemi. Doporučuje je pro trh s pronájmy a digital signage, a to nejen proto, že jsou vysoce výkonné, ale i proto, že mají vstup HDBaseT a umožňují promítat i do rohů a na zakřivené povrchy. Také jsou kompatibilní s objektivy Epson EB-G5.

 

Projektor Epson EB-G6900WU podporuje rozlišení výstupního obrazu WUXGA, projektor EB-G6800 promítá obraz v rozlišení XGA. Oba modely jsou vybaveny rozhraním HDBaseT – špičkovou technologií pro přenos pěti signálů včetně nekomprimovaného HD videa, zvuku, napájení a ovládání, a to při nízkých nákladech a na vzdálenost až 100 m pomocí standardního kabelu Cat5/6. 

 

Epson EB-G6900WU

 

Obraz promítaný na zakřivený povrch nebo do rohů je automaticky upraven tak, aby nedocházelo ke zkreslení projekce. Navíc lze projektorem vertikálně otáčet o 360 úhlových stupňů, takže je možné obraz prezentace podle potřeby snadno přesouvat napříč celou místností.

 

Epson EB-G6900WU

 

Projektory mají všechny obvyklé technické vlastnosti té nejvyšší kvality, které zákazníci od výrobků Epson tohoto typu očekávají. Díky technologii Epson 3LCD jsou barvy reprodukovány naprosto věrně a stejně vysoký bílý i barevný světelný výkon zaručuje, že projektory lze bez potíží používat v prostředí s různými úrovněmi okolního osvětlení. 

 

Projektory Epson EB-G6900WU a EB-G6800

 

Oba modely se velmi snadno nastavují i obsluhují, za což vděčí mnoha uživatelsky přívětivým instalačním prvkům, jako jsou například funkce zarovnání pixelů nebo vyrovnání nerovnoměrného rozložení barev. Tyto funkce se postarají o to, že po nainstalování projektorů se uživatelé nebudou muset zdržovat úpravami nastavení obrazu a budou moci plně se soustředit na prezentovaný obsah.

 

Epson EB-G6900WU zezadu

 

Projektory Epson EB-G6900WU a EB-G6800 – základní údaje a srovnání:

 

Projektory Epson EB-G6900WU a EB-G6800 - tabulka

 

Projektory Epson EB-G6900WU a EB-G6800 - prezentační místnost, kancelář

 

George Sebastian, produktový manažer společnosti Epson Europe, uvedl: „Oba tyto profesionální projektory pro pevnou instalaci jsou ideální pro trh s pronájmy, a to zejména díky svým inovativním funkcím i jasným a kvalitním projekcím. S technologií Edge Blending je například možné promítat velký širokoúhlý obraz z více projektorů najednou a spojit jej v dokonalý celek. Technologie HDBaseT skýtá integrátorům neuvěřitelný potenciál a Epson je jednou z prvních společností, které ji na trhu s projekční technikou začaly využívat. Tato technologie poskytuje speciální rozhraní pro připojení videa, dat i napájení prostřednictvím Ethernetu přes standardní síťové kabely. Proto pomáhá zjednodušit a urychlit práci s projektory a přináší výrazné úspory.“

 

Projektory Epson EB-G6900WU a EB-G6800 - velký sál

 

Projektory Epson EB-G6900WU a EB-G6800 budou k dispozici od června 2013.

 

Projektory Epson EB-G6900WU a EB-G6800 - aula

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Aktuality  

 » Ostatní  » Krátké články  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: