Publikace "Léto s digitálním fotoaparátem" zdarma ke stažení - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Odkazy

Publikace "Léto s digitálním fotoaparátem" zdarma ke stažení

8. července 2005, 00.00 | Léto již odstartovalo, a s ním i období školních prázdnin. V tuto dobu se nejvíce lidí chystá na svou dovolenou a jednou z nezbytných pomůcek, kterou si většina lidí balí, je fotoaparát. Poměr digitálních fotoaparátů se neustále zvyšuje a tak vám nabízíme zdarma ke stažení publikaci, která pojednává právě o fotografování s digitálem v létě.

Léto již odstartovalo, a s ním i období školních prázdnin. V tuto dobu se nejvíce lidí chystá na svou dovolenou a jednou z nezbytných pomůcek, kterou si většina lidí balí, je fotoaparát. Poměr digitálních fotoaparátů se neustále zvyšuje a tak vám nabízíme zdarma ke stažení publikaci, která pojednává právě o fotografování s digitálem v létě.

Speciální příloha měsíčníku Grafika News nazvaná "Léto s digitálním fotoaparátem" rozebírá problematiku fotografování na dovolené z několika pohledů. V první řadě poradíme jak se připravit na cesty a vybereme 11 zajímavých fotoaparátů pro dovolenou. Vybírali jsme ze všech skupin, kromě digitálních DSLR zrcadlovek (od nejlevnějších kompaktních, přes voděodolné až po EVF zrcadlovky). Další část se věnuje nákupu příslušenství, tedy čím vlastně naplnit svou fotobrašnu, nebo fotobatoh.

Popíšeme základní postupy a pravidla pro fotografování portrétů v exteriéru a jak fotografovat krajinu a architekturu, což jsou nejčastější témata snímků z dovolené. Nakonec samozřejmě poradíme, co s pořízenými snímky. Poslední část se věnuje počítačové správě fotografií z dovolené, zpracování, archivaci a tisku fotografií.

Mimořádnou letní přílohu čtrnáctideníku Grafika News "Léto s digitálním fotoaparátem" si můžete stáhnout ZDE


Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Odkazy  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: