Hledá se tvář Digifora - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Svět skrz objektiv

Hledá se tvář Digifora

14. února 2007, 00.00 | Digiforum je největším svátkem digitální fotografie v ČR. Dvakrát ročně nabízí všem zájemcům o tento obor mix přednášek workshopů a výstavy fotografické techniky. Jednou z oblíbených tradičních součástí Digifora je i portrétní workshop, kterého se při každém běhu účastní stovky fotografů a patří mezi nejoblíbenější workshopy vůbec.

Digiforum je největším svátkem digitální fotografie v české republice. Dvakrát ročně nabízí všem zájemcům o tento obor mix přednášek, workshopů a výstav fotografické techniky. Jednou z tradičních součástí Digifora je i portrétní workshop, kterého se při každém běhu účastní stovky fotografů a patří mezi nejoblíbenější workshopy vůbec. A to inspirovalo Institut digitální fotografie, pořadatele akce, k vyhlášení soutěže pro modely, modelky a fotografy s názvem „Hledá se tvář Digifora“.

Cílem soutěže je hledat a podporovat nové, mladé talenty mezi fotografy a modely či modelkami. Proto se do soutěže může přihlásit buď dvojice fotograf/model či model/modelka samostatně. V prvním případě se fotograf stane dvorním realizátorem fotografií pro blížící se Digiforum a model/modelka hlavní tváří této kampaně. V druhém případě vítězný model bude spolupracovat s profesionálním fotografem IDIFu a stane se tváří 10. Digifora. Kromě veřejné prezentace v průběhu kampaně získá na 10. Digiforu vítězná dvojice honorář v úhrnné výši 40.000Kč a další výhody. Pokud zvítězí samostatně model či modelka, obdrží odměnu ve výši 25.000Kč.

Průběh soutěže
Nominace soutěže probíhá od 14. února 2007 do 15. března 2007. Po tuto dobu je možné nominovat fotografie modelu, a to buď dodáním CD či DVD na adresu Institut digitální fotografie, s.r.o., Hálkova 2, 120 00 Praha 2, nebo zasláním fotografie na emailovou adresu . Nominace vždy musí obsahovat 1-3 snímky modelu spolu se jménem modelu, jménem fotografa a kontaktními údaji. Pokud se do soutěže hlásí samostatně model/modelka, musí tento fakt být výslovně při nominaci uveden. Odborná porota složená ze zástupců IDIFu vybere vítěze nejpozději do 22. března 2007.

Vítězný model či modelka se stane tváří 10. Digifora, což znamená zejména osobní účast na 10. Digiforu v rámci portrétního workshopu a zveřejnění jeho fotografií v rámci reklamní kampaně předcházející akci. Pokud zvítězí dvojice fotograf/model, fotograf poskytne vítězné fotografie modelu pro účely reklamní kampaně 10. Digifora, případně po dohodě s pořadatelem vytvoří další snímky modelu. IDIF mu pro to zajistí potřebné technické podmínky, bezplatně poskytne fotografický ateliér a případně i nezbytnou fotografickou techniku.

Podmínky soutěže
Soutěže se mohou zúčastnit pouze osoby starší osmnácti let. Model či modelka musí plynule komunikovat v českém jazyce. Pořadatel si vyhrazuje právo nevybrat vítěze, vybrat pouze model či modelku z nominační dvojice či zrušit soutěž. Dále si vyhrazuje právo snížit výši honoráře v případě nedodržení smluvených podmínek ze strany vítěze či vítězů. Hlavním mediálním partnerem soutěže bude společnost PhotoArt.

Tématické zařazení:

 » Ostatní  » Svět skrz objektiv  

 » Ostatní  » FotoReport  

 » Ostatní  » FotoTechnika  

 » Novinky  

 » Novinky  » Výstavy  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: