Dvacáté třetí číslo internetového magazínu IDIF 23/2013 - Archiv iZIN IDIF - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Archiv iZIN IDIF

Dvacáté třetí číslo internetového magazínu IDIF 23/2013

19. července 2013, 14.53 | Vaše pravidelná týdenní dávka aktuálních informací, tipů a doporučení z nabídky akcí a kurzů je opět rozsahem i výběrem řešena tak, abychom nic důležitého nevynechali, je-li to jen trochu možné. A na titulní straně je další díl série, v níž vás seznamujeme s modelkami, které s IDIF spolupracují. Tentokrát je to Petra Šíšová.

 

 

 

 

 

iZIN IDIF 23/2013

 

Jak naši pravidelní čtenáři vědí, týdenní soutěž patří celý měsíc červenec společnosti FOTOLAB. Opět hrajeme o pětisetkorunovou slevu na jakoukoli CeWe FOTOKNIHU a také tentokrát soutěžní otázka s fotoknihou souvisí. Vítěz nebo vítězka bude vylosován nebo vylosována ze správných odpovědí na soutěžní otázku: Jaký typ 3D fotografií můžete vložit do CEWE FOTOKNIHY a jak je lze s 3D efektem prohlížet? A my vám jako vždy držíme palce!

 

iZIN 23/13

 

Z kurzů IDIF tentokrát doporučujeme vaší pozornosti rekvalifikační kurzy, jejichž první blok zahájí 6. září 2013, a v Brně pak Fotografický akt pod vedením fotografa Josefa Knápka. Recenzovaným produktem je nová inkoustová tiskárna HP Officejet Pro 251dw, nechybí čerstvé novinky ani tipy na zajímavé aktuální výstavy nejen fotografií. Hlavně se ale těšíme na vaše fotografie do soutěže Moje šťastné léto ´13 a vůbec – na všechny vaše fotografie v galeriích.  

 

Přejeme vám příjemný víkend a úspěšný celý nový týden.

 

Za tým redakce iZIN

 

Jan Pěnkava, šéfredaktor

 

 

 

 

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » iZIN IDIF  » Archiv iZIN IDIF  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: