Jednatřicáté číslo internetového magazínu IDIF 31/2013 - Archiv iZIN IDIF - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Archiv iZIN IDIF

Jednatřicáté číslo internetového magazínu IDIF 31/2013

20. září 2013, 21.46 | Přibližování 18. DigiFora se začíná "zrychlovat". Přelom září a října je nadohled. Obrysy DigiFora už se na obzoru rýsují delší dobu, ale nyní už je vidět postupně stále více detailů. Obraz je víc a víc zřetelný. Proto také přirozeně věnujeme tomuto „svátku všech fotografů“ stále více prostoru. A titulní strana třicátého prvního čísla iZINu vám odkrývá další skutečnost, kterou jsme dosud tajili – identitu modelky a tanečnice, která bude během workshopů na pódiu pózovat na motorce Harley-Davidson a tančit a pózovat při fotografování glamour. Je to Silvia Szépe. Chcete-li, podívejte se na rozhovor s ní. Je v iZINu číslo 22/13.

 

iZIN IDIF 31/2013

 

Věříme, že vás zaujmou také tipy na blížící se kurzy v Praze, ať už na hlavní základně ve Vlkově ulici na Žižkově, nebo „v Hollarce“, a také samozřejmě v Brně. Z novinek jsme vybrali Nikon 1 AW1, první vodotěsný systémový kompakt s výměnnými objektivy, který na trh doprovodí dvojice vodotěsných objektivů, a další dva články z našich webových portálů jsou jakýmisi okénky do 3D scény a do světa Apple. A samozřejmě jsme se také zaměřili na letošní výstavu FOMEI TOP.

 

iZIN IDIF 31/13

 

Stejně jako v minulém vydání, také v tomto vás chceme povzbudit k vložení fotografií do soutěže „MOJE ŠŤASTNÉ LÉTO ´13“. Čas je pouze do konce září. Věříme, že se máte čím chlubit, a to v nejlepším smyslu toho slova! Aktuální týdenní soutěž je – jak jinak – opět zaměřena na blížící se 18. DigiForum a opět v ní hrajeme o dvě čestné volné vstupenky v ceně 2× 150 Kč na veletrhy For Camera a 18. DigiForum, které se uskuteční od 3. do 5. října 2013 na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Na veletrh se dostanete zcela zdarma, pokud využijete akční nabídku – podívejte se! 

 

Přejeme vám úspěšný a příjemný týden!

 

Za tým redakce iZIN

 

Jan Pěnkava, šéfredaktor

 

 

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » iZIN IDIF  » Archiv iZIN IDIF  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: