Třicáté osmé číslo internetového magazínu IDIF 38/2013 - Archiv iZIN IDIF - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Archiv iZIN IDIF

Třicáté osmé číslo internetového magazínu IDIF 38/2013

8. listopadu 2013, 15.43 | Toto číslo je první, jehož verzi „pro čtení“ jsme mohli zaslat na více než 48 tisíc e-mailových adres. Máme z toho ohromnou radost. U předešlého čísla se počet adres zastavil „dva stupínky“ pod magickou hranicí 48 000, takže jsme prožívali čtrnáct dní „jako na trní“. Váš zájem o týdeník iZIN nás velmi těší a doufáme, že v blízké budoucnosti bude situace příznivě nakloněna i našim dalším projektům, které s ním souvisejí a které pro vás plánujeme.

 

 

 

 

iZIN IDIF 38/2013

 

V oblasti kurzů, workshopů a seminářů propagujeme podzimní rekvalifikační kurzy s certifikací od MŠMT ČR v Praze a Brně a z běžných kurzů, které se brzy budou konat, doporučujeme vaší pozornosti ty, které jsou zaměřeny na různé druhy tvorby. Z pražských vybrali Základy kompozice: jak na působivé snímky a Adobe Photoshop I: komplexní základy, z brněnských vás zveme na kurzy Fotíme lidi kreativně a Výtvarná fotografie: Tvořte vlastní světy.

 

iZIN IDIF 38/13

 

Do rubriky Recenze jsme zařadili test výkonného semiprofi DSLR přístroje Nikon D7100 a do Novinek špičkovou full-frame zrcadlovku v atraktivním retrospektivním stylu Nikon Df. Na šesté straně najdete tipy na zajímavé výstavy a akce, a to na unikátní projekt „Science on a Sphere“ vědecko-technického centra Techmania v Plzni a výstavu fotografií BIGBÍT II v 21. století a na následující BEATLESÁRNU Terezy Sudové a Petra Kadlčka.

 

Aktuální „vědomostní“ soutěž patří do 15. listopadu 2013 společnosti Canon a její kompaktní zrcadlovce EOS 100D. Jako vždy vám držíme palce a přejeme, ať se na vás štěstí krásně usměje! A velmi se těšíme na vaše barevné i černobílé fotografie s podzimní tématikou! Soutěže se můžete zúčastnit do konce listopadu, tak věříme, že se máte čím pochlubit, a to v tom nejlepším smyslu toho slova.

 

Přejeme vám příjemný víkend a úspěšný celý nový týden.

 

Za tým redakce iZIN s přátelskými pozdravy

 

Jan Pěnkava, šéfredaktor

 

 

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » iZIN IDIF  » Archiv iZIN IDIF  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: