Třicáté páté číslo internetového magazínu IDIF 35/2013 - Archiv iZIN IDIF - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Archiv iZIN IDIF

Třicáté páté číslo internetového magazínu IDIF 35/2013

18. října 2013, 19.24 | Na titulní stránce pětatřicátého čísla září titulní strana už osmého aktualizovaného vydání oblíbené populárně-odborné knihy Mistrovství práce s DSLR, kterou zatím mohli vidět pouze někteří z vás, hlavně ti, kteří navštívili 18. DigiForum. Na něm byl zahájen předprodej tohoto zcela nového vydání za speciální akční cenu.

 

 

 

 

 

 

iZIN IDIF 35/2013

 

V rubrice vyhrazené kurzům, workshopům a seminářům propagujeme opětovně nové termíny rekvalifikačních kurzů s certifikací od MŠMT ČR, další podzimní v Praze a jeden v Brně. Z kurzů, které se brzy budou konat, jsme za Prahu vybrali Večerní školu Jana Branče mladšího a za Brno Základy reklamní a produktové fotografie pro začátečníky s Josefem Knápkem.

 

Rubrika Recenze tentokrát patří špičkové fotografické tiskárně Canon PIXMA Pro-10, kterou jsem otestoval a poté instaloval v žižkovském fotoateliéru IDIFu. Je zde v rámci dlouhodobé spolupráce se společností Canon CZ, s.r.o., a bude využita v rámci vybraných kurzů, workshopů a seminářů. Sledujte aktuální nabídky! Z novinek jsme tentokrát „zabrousili“ do oblasti produktů Apple, ale závěr týdne přinesl i novinky v nabídce fotoaparátů, objektivů, příslušenství, … takže – podívejte se na portál Fotografování.cz, postupně tam vše zajímavé najdete.

 

iZIN IDIF 35/13

 

Doporučujeme vám výstavu UPM Jaroslav Balzar: Fotografie, kterou jsme anoncovali a nyní už je otevřena, a to v Galerii Josefa Sudka na pražské Malé Straně, a novou výstavu v Centru současného umění DOX Filip Turek: Přídělový systém. A zveme vás na Digital Media Conference 2013, která se uskuteční ve čtvrtek 31. 10. 2013 od 9 hodin v Multikině Premiere Cinemas Park Hostivař v obchodním centru v Praze 10 - Hostivaři a je zaměřena na oblasti 3D grafiky a VFX/kompozici.

 

Těšíme se na vaše fotografie s podzimní tematikou, které vložíte do soutěže Podzim barevně i černobíle. Aktuální týdenní soutěž jsme opakovaně zaměřili na nově vyhlášené rekvalifikační kurzy. Výherce nebo výherkyně opět získá výtisk sedmého vydání populárně-odborné publikace Mistrovství práce s DSLR.

 

Přejeme vám krásný víkend a úspěšný celý nový týden!

 

Za tým redakce iZIN s přátelskými pozdravy

 

Jan Pěnkava, šéfredaktor

 

 

 

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » iZIN IDIF  » Archiv iZIN IDIF  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: