Fotoaparát Nikon D850 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - fotoaparáty

Fotoaparát Nikon D850

Nikon D850

1. listopadu 2017, 20.30 | Fotoaparát Nikon D850 získal doposud nejvyšší hodnocení DxOMark
za obrazový snímač plnoformátové digitální jednooké zrcadlovky – 100 bodů

 

Nikon D850 získal doposud nejvyšší hodnocení DxOMark za obrazový snímač plnoformátové digitální jednooké zrcadlovky - plných 100 bodů.

 

Fotoaparát D850, který je první digitální jednookou zrcadlovkou Nikon vybavenou obrazovým snímačem CMOS formátu FX s technologií přímého osvětlení fotodiod a extrémně vysokým rozlišením 45,7 Mpx, dosáhl rekordního hodnocení v přísných testech DxOMark. 

 

Analýza laboratoře DxOMark vyzdvihla vynikající obrazovou kvalitu a možnosti citlivosti ISO tohoto fotoaparátu a uvádí, že „díky použití obrazového snímače typu BSI u digitální jednooké zrcadlovky Nikon formátu FX s extrémně vysokým rozlišením 45,7 Mpx se kvalita snímků pořízených fotoaparátem Nikon D850 vyrovná kvalitě středoformátových fotoaparátů a často je i překoná" a „vytváří tak svoji vlastní kategorii, co se obrazové kvality týče".

 

Dirk Jasper, Product Manager u společnosti Nikon Europe, uvedl: „Fotoaparát D850 stanovil nový standard kvality obrazu. Dosud nejvyšší hodnocení DxOMark je toho důkazem".

 

DxOMark je důvěryhodný průmyslový standard nezávislých měření obrazové kvality objektivů, fotoaparátů a chytrých telefonů. Celkové hodnocení obrazového snímače DxOMark zahrnuje tři složky: barevnou hloubku při portrétní fotografii, dynamický rozsah při fotografování krajiny a citlivost ISO za špatných světelných podmínek při fotografování sportu, divokých zvířat a dalších akčních záležitostí.

 

Hodnocení v plné výši 100 bodů je skvěle načasované, protože Nikon oslavuje v tomto roce 100. výročí svého založení.

 

Kompletní test můžete najít na: www.dxomark.com

 

Zdroj: Nikon

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - fotoaparáty  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: