LEICA X-U RUGGED - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - fotoaparáty

LEICA X-U RUGGED

26. ledna 2016, 12.48 | Leica Camera AG rozšiřuje svou nabídku fotoaparátů

 s prvním robustním modelem koncipovaného speciálně pro venkovní použití - Leica XU. S rychlým Leica Summilux 23 mm f / 1.7 ASPH. čočky (35 mm ve formátu 35 mm) s ponorným ochranným filtrem a velkým APS-C formátem, snímačem CMOS. Nejnovější, plně voděodolný člen Leica X rodiny, zaručuje snímky s výjimečným jasem a přehledností i za těch nejtvrdších podmínek. To umožňuje i zachycení úchvatných podvodních chvílí v dokonalém detailu v hloubkách až do 15 metrů.

Extrémní odolnost a snadná manipulace, odolnost proti nárazu, winterised, uzavřený proti prachu, a rozbít důkaz Leica XU ideálním společníkem pro všechny venkovní turné nebo expedici - pro akce a podvodní dobrodružství, cestování, architektury a krajinářské fotografie nebo videa v kvalitě Full HD.

 

 

Optimální kvalita obrazu s Leica XU je zaručena nejmodernější technologií fotoaparátů z Leica X rodiny. V kombinaci s APS-C snímačem CMOS formátu s více než 16.5 megapixelů, Leica Summilux 23 mm f/1.7 ASPH. premium objektiv zaručuje přirozenou reprodukci barev a maximální rozlišení detailů, i při jeho nejkratší zaostřovací vzdálenosti 20 centimetrů. Jeho vysokou světelnostím f/1.7 rovněž nabízí svobodu prozkoumat zvláště fascinující tvůrčí možnosti selektivního ostření. Díky spolehlivé odolnosti vůči rozptýlení světla a světlice, Leica XU je také první volbou pro všechny vnitřní a venkovní osvětlení - kdykoliv během dne nebo v noci  a v každé situaci.

 

 

 

Více na: http://www.canonrumors.com/leica-announces-the-leica-x-u-rugged-camera/

Zdroj: http://www.canonrumors.com/leica-announces-the-leica-x-u-rugged-camera/

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - fotoaparáty  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: