Najděte si svůj osobitý styl s novými fotoaparáty Canon IXUS - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:



Novinky - fotoaparáty

Najděte si svůj osobitý styl s novými fotoaparáty Canon IXUS

IXUS 145 BLACK

12. února 2014, 23.06 | Značka Canon rozšířila svoji úspěšnou řadu kompaktních fotoaparátů IXUS o tři nové snadno použitelné modely – IXUS 155, IXUS 150 a IXUS 145.

Všechny tři novinky se vyznačují vysokým zoomem a designovým provedením, které se vejde do každé kapsy. Model IXUS 155 v sobě kombinuje výpočetní výkon obrazového procesoru DIGIC 6, 10násobný optický zoom a snímač s 20 milióny pixelů. To vše ve  stylovém těle, které je pro fotoaparáty řady IXUS typické. Fotoaparáty IXUS 150 a IXUS 145 jsou ideálními vstupními modely pro začínající fotografy, zejména pak díky režimům pro snadné focení, kreativním filtrům a vysoké obrazové kvalitě. Focení ve stylu „namiř a foť" je tak opravdu snadné, a to i pro největší laiky.

 

Snadno použitelné fotoaparáty s impozantními výsledky

Při vývoji uvedených fotoaparátů IXUS využila společnost Canon své špičkové zkušenosti z oblasti optiky. Všechny tři novinky jsou navržené tak, aby usnadnily pořizování vysoce kvalitních záznamů.

 

Pomocí fotoaparátu IXUS 155 můžete zaznamenávat vaše důležité události v ohromujících a ostrých detailech.  Za vynikající kvalitou tohoto modelu stojí zejména snímač s vysokým rozlišením, 10násobný optický zoom a 20násobné digitální přiblížení pomocí technologie ZoomPlus. Fotoaparáty IXUS 150 a 145 se mohou pochlubit jak snímačem s 16 milióny pixelů, tak i 8násobným optickým zoomem. Oba modely s sebou navíc můžete vzít takřka kamkoliv a kdykoliv tak pořídit skvělé snímky.

 

Aby byly vaše snímky ostré a nerozmazané, a to i při focení v davu, disponují štíhlé fotoaparáty IXUS 155 a IXUS 150 pokročilým optickým stabilizátorem obrazu s technologií inteligentního IS. Obě zařízení tak automaticky vyhodnocují aktuální podmínky a vybírají nejlepší nastavení stabilizace z osmi představených scénářů. Příkladem takového scénáře může být například režim Powered IS pro zesílenou stabilizaci obrazu. Díky němu nebudou filmové záběry roztřesené ani během pohybů při natáčení s vysokým zoomem.

 

Využijte své tvůrčí schopnosti

Bez ohledu na to, zda potřebujete zachytit nezapomenutelné chvíle nebo jen zdokumentovat relaxaci s přáteli, s novými kompakty Canon IXUS 155 a IXUS 150 vždy docílíte vynikajících výsledků. Technologie Canon Smart Auto automaticky vybírá nejlepší nastavení z celkem 32 přednastavených situací, takže jedinou vaší starostí v cestě za dokonalým záběrem bude kompozice. Všechny nové fotoaparáty obsahují také tlačítko Help, po jehož stisknutí se na displeji objeví vysvětlení hlavních vlastností přístroje a také tipy, jak lépe fotit bez ohledu na úroveň vašich odborných znalostí.

 

Pokud vás baví experimentování s nastavováním parametrů snímku, určitě oceníte řadu zábavných a snadno použitelných kreativních efektů. Vzhled i celkové pojetí snímků navíc můžete měnit okamžitě a ihned tak máte k dispozici naprosto odlišné záběry téže scény. Mezi efekty nechybí například rybí oko, miniatury nebo efekt starého fotoaparátu.

 

Nahrávejte a přehrávejte ve vysoké kvalitě

Všechny nové modely vedle fotografování usnadňují i nahrávání filmů ve vysoké kvalitě HD 720p. Přístroje jsou vybaveny tlačítkem Movie, pomocí kterého snadno a velmi rychle přepínáte mezi focením a filmováním. Velký displej s úhlopříčkou 6,8 cm (2,7 palce) navíc umožňuje maximální kontrolu nad kompozicí snímků a nad jejich výslednou podobou ihned po pořízení. Nové fotoaparáty IXUS se mohou pochlubit i speciálním režimem Eco Mode, který snižuje spotřebu energie a umožňuje tak pořídit více snímků na jedno nabití baterie.

 

Klíčové vlastnosti IXUS 155:

 • 20 miliónů pixelů pro jemné detaily
 • Ultra širokoúhlý objektiv s10násobným optickým zoomem
 • 20násobné prodloužení přiblížení pomocí technologie ZoomPlus
 • Stylové a ultra kompaktní pokovené tělo
 • Inteligentní stabilizátor obrazu pro ostré fotky i filmy
 • Technologie Smart Auto umožňuje focení ve stylu „namiř a foť" skvalitními výsledky

 

Klíčové vlastnosti IXUS 150:

 • 16 miliónů pixelů pro detailní snímky
 • 8násobný optický zoom a 16násobné prodloužení přiblížení umožňuje dostat se k focenému objektu co nejblíže
 • Stylové a ultra kompaktní pokovené tělo
 • Inteligentní stabilizátor obrazu pro ostré fotky i filmy
 • Technologie Smart Auto umožňuje focení ve stylu „namiř a foť" snádhernými výsledky

 

Klíčové vlastnosti IXUS 145:

 • 16 miliónů pixelů pro detailní snímky
 • 8násobný optický zoom a 16násobné prodloužení přiblížení umožňuje dostat se k focenému objektu co nejblíže
 • Technologie Smart Auto umožňuje focení ve stylu „namiř a foť" snádhernými výsledky
 • Okamžité filmy HD (720p) na stisk tlačítka
 • Displej LCD s úhlopříčkou 6,8 cm (2.7") pro jednodušší kompozici a prohlížení  

 

IXUS 150 RED

IXUS 155 PINK

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - fotoaparáty  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: