Nikon Coolpix L620 se 14× optickým zoomem - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - fotoaparáty

Nikon Coolpix L620 se 14× optickým zoomem

15. srpna 2013, 10.02 | Nový jednoduše koncipovaný a použitelný kompakt, který v srpnu rozšířil portfolio Coolpix L, je dobře ergonomicky tvarovaný, má objektiv se čtrnáctinásobným optickým zoomem a umožňuje záznam Full HD videosekvencí.

 

 

Nikon Coolpix L620 - černý a červeno-černý

 

Obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod má rozlišení 18 milionů efektivních pixelů a kompaktní objektiv Nikkor s 14× optickým zoomem 4,5–63 mm 1:3,3–5,9 ED VR začíná u ohniska se širokým úhlem záběru.

 

Nikon Coolpix L620 se 14× optickým zoomem

 

Nicolas Gillet, produktový manažer pro spotřebitelské produkty společnosti Nikon Europe, nový kompakt popsal: „Ergonomicky tvarovaný a snadno ovladatelný Coolpix L620 s jasným 76mm (3“) monitorem LCD je vhodný pro každého, kdo hledá inteligentní fotoaparát s velkým rozsahem zoomu, kreativními efekty a záznamem Full HD videosekvencí. Fotoaparát je praktickým vybavením kdykoli a na libovolném místě a nabízí ergonomický design s gripem, jenž je zároveň úschovnou pro dvě AA baterky. Díky 18 motivovým programům, funkci automatické volby motivových programů a zjednodušenému automatického režimu (Snadný Autorežim) se mohou i začátečníci soustředit na kompozici snímků a užívat si prožité okamžiky.“

 

Nikon Coolpix L620 - zadní stěna s 3

 

Kompakt má program Jednoduchá panoráma, systémy snižující hrozbu rozmazání snímků včetně technologie stabilizace obrazu (VR – redukce vibrací), systém automatického zaostřování s vyhledáním hlavního objektu v záběru a s automatickou identifikací fotografovaného objektu a umožňuje fotografovat zcela jednoduše – stylem „zaměř a stiskni“.

 

Nikon Coolpix L620 - vyklopený blesk

 

Nikon Coolpix L620 je k dispozici ve dvou barevných variantách, klasické černé a v červeno-černé kombinaci, a má stanovenu doporučenou prodejní cenu 4990 Kč (199 €).

 

Nikon Coolpix L620 shora

 

Podrobnosti hledejte na webu Nikon.cz

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - fotoaparáty  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: