Pro maximální výkon: nový Cyber-shot™ HX400V s 50x optickým zoomem - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - fotoaparáty

Pro maximální výkon: nový Cyber-shot™ HX400V s 50x optickým zoomem

Cyber-shot™ HX400V

27. února 2014, 12.40 | Kolik výkonu zvládnete? Nový fotoaparát DSC-HX400V od Sony nabízí maximální výkon bez zbytečné zátěže.
Už se nemusíte starat o to, abyste sebou měli vždy ten správný objektiv. Se super výkonným padesátinásobným optickým zoomem si vystačíte ve všech situacích - ať již chcete fotografovat krajinu, rodinu, živý koncert nebo detaily ze sportu či přírody ve velkém přiblížení.

  • Snímač Exmor RTM CMOS s rozlišením 20,4 megapixelů a procesor BIONZ X
  • Objektiv ZEISS Vario-Sonnar T* s 50x optickým zoomem a 100x Clear Image Zoom, abyste se dostali vždy co nejblíže samotnému dění
  • Technologie Optical SteadyShot s Intelligent Active Mode pro plynulejší a stabilnější video
  • Ovládání jako na profesionální zrcadlovce, elektronický hledáček a manuální ovládání v kompaktním těle
  • Wi-Fi a NFC pro bezdrátový přenos dat a dálkové ovládání chytrým telefonem nebo jiným mobilním zařízením

 

A pokud chcete být ještě blíž, Clear Image Zoom pro jasný obraz nabízí mimořádné stonásobné přiblížení pro fotografování například plachých zvířat v přirozeném prostředí. Technologie Optical SteadyShot a Intelligent Active Mode se postarají, aby vaše video ve Full HD kvalitě bylo vždy ostré a nerozmazané - i při vysokém přiblížení, kdy chvění obrazu z ruky bývá velkým problémem.

 

Díky prémiovému objektivu ZEISS Vario-Sonnar T*, podsvícenému snímači ExmorTM CMOS s  rozlišením 20,4 efektivních megapixelů a rychlému procesoru BIONZ X, který je třikrát výkonnější než jeho předchůdce, budou vaše snímky vždy vykreslené do nejmenšího detailu.

 

Cyber-shot HX400V představuje obrovský skok dopředu v obrazové kvalitě z kompaktního digitálního fotoaparátu díky nejmodernějším technologiím od Sony, které nastavují nový standard výkonu. Stejná špičková technologie pro vykreslení detailu jako u Cyber-shot RX10 a proslulého fullframe modelu α7, v kombinaci se selektivní redukcí šumu, poskytuje jasnější a přirozenější obraz. Tato kombinace je zárukou nádherné barevné palety, mimořádného kontrastu a struktury - a to i při tlumeném světle.

 

Každý, kdo chce kvalitnější fotografie, najde uvnitř fotoaparátu kombinaci technologií, která ho určitě potěší. DSC-HX400V s tělem ve stylu zrcadlovky je v ruce velmi pohodlný. Nemusíte nikterak slevit ze svých kreativních ambicí: kolečko ovládání manuálního nastavení umožní rychle upravovat zoom/ostřit; tlačítko pro výběr režimů Manual Focus a DMF; navigační kolečko; uživatelsky nastavitelná tlačítka a paměť vašich oblíbených nastavení. A s plným ovládáním režimů P/A/S/M máte k dispozici všechny volby expozice, které potřebujete pro své nádherné fotografie a videa ve Full HD kvalitě.

 

Práce s funkcemi výběru kompozice a ostření je snadná a příjemná, také díky vysoce kontrastnímu elektronickému hledáčku, který nabízí jasný a ostrý náhled na fotografovaný objekt. Další možnost je zkomponovat obrázek a prohlédnout si náhled na LCD displeji (3.0-type) Xtra Fine s úhlopříčkou 7,5 cm, který lze natočit do polohy umožňující pohodlný náhled i v případě, že fotoaparát držíte vysoko nebo nízko.

 

Se zabudovanou technologií Wi-Fi můžete odesílat fotografie a videa přímo do svého smartphonu či tabletu. Technologie NFC vás snadno a na jeden dotek propojí s kompatibilními mobilními zařízeními. Můžete dokonce použít svůj smartphone či tablet jako praktické dálkové ovládání, což je ideální pro skupinové fotografie - když chcete být také na fotografii a ne zastrčeni za objektivem.

 

Motion Shot Video je praktická funkce přehrávání videa, která umí vytvořit dramatické sekvence z vrstvených snímků (superimpozice), takže můžete sledovat rychlou akci rozfázovanou do zlomků vteřiny. S tímto mimořádným nástrojem můžete analyzovat svůj tenisový servis, golfový švih či jiné sporty v detailním rozboru.

 

A když máte nafoceno a natočeno, můžete svůj fotoaparát připojit ke 4K  televizi a zažít pocit z neuvěřitelného fotorealismu na velké obrazovce. Díky GPS budete moci své cesty zpětně zdokumentovat na počítači a přiřadit přesné místo vzniku každé fotografii či videu.

 

Příslušenství a aplikace

Kreativní možnosti svého fotoaparátu můžete ještě rozšířit pomocí volitelného příslušenství, například blesku nebo externího mikrofonu přes patici Multi Interface Shoe.

 

Digitální fotoaparát DSC-HX400V lze předobjednat zde: www.sony.cz. DSC-HX400V bude v Evropě v prodeji od března 2014.

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - fotoaparáty  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: