Sony a veletrh CES 2017 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - fotoaparáty

Sony a veletrh CES 2017

5. ledna 2017, 16.52 | Společnost Sony Corporation představí na veletrhu CES 2017, který se bude konat od čtvrtka 5. ledna (místního času) v Las Vegas v Nevadě, svoji nejnovější produktovou řadu určenou pro rok 2017.

 

Sony představí na veletrhu CES 2017 svoje nejnovější produkty

 Výstavní prostory společnosti Sony letos představí na veletrhu nejnovější produkty a iniciativy společnosti. Ty se soustředí zejména na produkty, které díky HDR technologii (vysoký dynamický rozsah) zásadním způsobem posouvají standardy kvality obrazu. Návštěvníci veletrhu si budou moci osobně vyzkoušet široký sortiment produktů společnosti Sony, od produktů pro domácí zábavu, jako např. 4K HDR televizory a audio vybavení, které nabízí propracovanou 3D akustiku, přes kamery a projektory, až po herní konzole. Všechny tyto produkty byly navrženy tak, aby rozšířily možnosti, jak si mohou lidé užít zábavu, pro kterou se rozhodnou, a zažít přitom silné emoce.

 

Fototechnika, související produkty a řešení

Společnost Sony se v oblasti fototechniky a souvisejících produktů snaží přinášet celou řadu technologií a komplexních řešení, která sahají od zdrojů světla, přes objektivy a obrazové snímače až po zpracování obrazu, IP přenos a zobrazení. Sony ve svých výstavních prostorách představí zejména spotřební zobrazovací techniku.

 

Nový laserový projektor VPL-VZ1000ES s ultrakrátkou projekční vzdáleností, který se představí na veletrhu CES 2017, se může pochlubit prostorově úsporným designem. Pohodlně se vejde do obýváku a zpřístupňuje tak možnost užívat si obraz na velkém plátně ve 4K HDR kvalitě, který vás přímo vtáhne do děje. Projektor VPL-VZ1000ES je osazen objektivem s ultrakrátkou projekční vzdáleností a umí promítat, i když je umístěn pouhých 6 palců od povrchu plátna, takže se nemusíte obávat žádných siluet, které by promítání zkazily.

 

Společnost Sony bude také vystavovat nejnovější fototechniku, u níž klade hlavní důraz na rychlost. Patří k ní prémiová bezzrcadlovka α6500 s APS-C čipem, která je schopná kontinuálního snímání rychlostí až 11 fps a je vybavena pětiosou optickou stabilizací obrazu a ovládáním AF pomocí dotykového displeje. Sony dále ukáže model prémiového kompaktního fotoaparátu RX100, který je schopen kontinuálního snímání rychlostí až 24 fps a umí nahrávat superzpomalené záběry. Sony také představí svoje produkty určené pro televizní vysílání a tvorbu obsahu ve formátu 4K včetně živých sportovních přenosů, které nabídnou zcela novou, jedinečnou zkušenost při natáčení videa, jakou vám nenabídnou jiné výrobky, než Sony. Mezi tyto produkty bude patřit kamerový systém HDC-4800 pro živé přenosy, který umožňuje až 8x zpomalené video záběry ve formátu 4K (super slow motion video), nebo profesionální 4K OLED monitor PVM-X550 s úhlopříčkou 55".

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - fotoaparáty  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: