Sony Cyber-shot™ HX350 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - fotoaparáty

Sony Cyber-shot™ HX350

Sony Cyber-shot™ HX350

21. prosince 2016, 16.45 | Je to tak blízko! Malý kompaktní fotoaparát Cyber-shot™ HX350 s 50x superzoomem nabídne velké zážitky při focení

 

 

  • Objektiv ZEISS® Vario-Sonnar T* s 50x optickým zoomem a technologií 100x Clear Image Zoom pro úchvatné záběry s velkým přiblížením
  • Foťte jako profesionál díky manuálnímu nastavení a elektronickému hledáčku v kompaktním těle ve stylu digitálních zrcadlovek
  • Nový typ snímače Exmor RTM CMOS s 20,4 efektivními megapixely a obrazovým procesorem BIONZ XTM
  • Optická stabilizace SteadyShotTM a režim Intelligent Active Mode umožňují focení dokonalých statických fotografií a nahrávání videa v kvalitě Full HD
  • Přesné a rychlé zaostření pohybujících se předmětů s režimem Lock-on AF a přímým manuálním ostřením DMF (Direct Manual Focus)

 

Ať už se jedná o záběr rozlehlé krajiny, exotické fauny a flóry nebo o rodinné portréty, každou z těchto scén zachytí fotoaparát Cyber-shot HX350 s výkonným zoomem naprosto bezchybně.

 

Náročnější fotografové, kteří už odrostli momentkám foceným chytrými telefony, si určitě zamilují tuhle směs snadno použitelných funkcí a designu inspirovaného digitálními zrcadlovkami. V kompaktním těle HX350 s pevným objektivem se skrývají schopnosti a výkon velkých fotoaparátů. Díky svým rozměrům vám padne dokonale do ruky a nabízí přitom neomezené možnosti pro vaši kreativní tvorbu.

Sony Cyber-shot HX350

Díky objektivu ZEISS® Vario-Sonnar T* zvládnete focení v jakýchkoli podmínkách a situacích. Objektiv nabízí obrovský rozsah optického zoomu až 50x. To odpovídá rozpětí od širokoúhlého objektivu s ohniskovou vzdáleností 24mm až po ohniskové vzdálenosti teleobjektivu 1200mm (ekvivalent pro 35mm formát). Technologie Clear Image Zoom ještě zdvojnásobí maximální přiblížení na závratný 100x, takže budovy, postavy a zvířata vyfotíte ve fantasticky přiblížených detailních záběrech.

 

Otřesy fotoaparátu jsou, jak všichni víme, nepřítelem číslo jedna všech záběrů s velkým přiblížením. Optická stabilizace SteadyShot omezuje při focení z ruky otřesy tak, že bleskurychle upravuje pozici skupiny optických členů, aby tím korigovala i sebemenší chvění ruky. Díky tomu budou vaše fotografie mnohem ostřejší. Režim Intelligent Active Mode zajistí díky patentované technologii analýzy záběru také obdobně ostrá videa bez rozmazání ve Full HD formátu.

Sony Cyber-shot™ HX350

 

Na nadšence zase udělá dojem snímač Exmor R CMOS s vysokým rozlišením s 20,4 efektivními megapixely a rychlým obrazovým procesorem BIONZ X. Při focení scén z ruky v interiéru se špatnými světelnými podmínkami určitě oceníte ostrost snímků s nízkou hladinou šumu a dokonalou ostrost Full HD záběrů při natáčení videa.  

 

Model  se snadno ovládá a je nabitý spoustou funkcí pro fotografy, kteří svoje focení myslí vážně. Proto dostal Cyber-shot HX350 manuální kroužek zajišťující plynulé zoomování a ostření a ergonomicky umístěný volič režimů a tlačítko custom button pro volbu oblíbeného nastavení. Díky voličům P/A/S/M jsou k dispozici všechny možnosti nastavení expozice, které potřebujete pro zachycení úchvatných snímků a videí ve Full HD formátu. Ti, kteří rádi točí videa, jistě uvítají dokonalost detailů při natáčení v režimu 24p, který Vašim záběrům dodá autentickou filmovou atmosféru.

 

 

Záleží jen na vás, jaký výřez scény zvolíte. Prohlédněte si scénu elektronickým hledáčkem fotoaparátu s vysokým kontrastem - přesně takovým, jaký byste očekávali u digitálních zrcadlovek - nebo přepněte na manuálně výklopný LCD displej s úhlopříčkou 7,5cm a rozlišením 921 bodů.

 

Sony Cyber-shot™ HX350

 

Další vychytávky pro focení zahrnují funkci Motion Shot Video, která zachytí vaše tenisové podání nebo odpal golfového míčku jako vrstvené záběry zaznamenané po zlomcích sekund. Po focení nebo natáčení můžete připojit fotoaparát k 4K televizoru a můžete si tak důkladně prohlédnout svoje fotky ve velkém. Kompatibilní televizory BRAVIATM s barevným displejem TRILUMINOSTM zajistí, že vaše snímky budou přímo překypovat živými zářivými barvami.

Sony Cyber-shot™ HX350

 

 

Úplné informace o modelu F HX350 se dozvíte na: https://www.sony.cz/electronics/kompaktni-fotoaparaty-cyber-shot/dsc-hx350  

 

Model bude na evropském trhu v prodeji od února 2017.

 

 

Zdroj: Sony

 

 

Sony Cyber-shot™ HX350

Sony Cyber-shot™ HX350

Sony Cyber-shot™ HX350

Sony Cyber-shot™ HX350

Sony Cyber-shot™ HX350

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - fotoaparáty  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: