Sony RX100 VII - Nejlepší parťák pro profesionální vlogery - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - fotoaparáty

Sony RX100 VII - Nejlepší parťák pro profesionální vlogery

31. října 2019, 16.09 | Milujete natáčení vlogů z vašich cest? S kompaktním fotoaparátem RX100 VII můžete vytvářet

 

fotografie a videa, které dokážou splnit i nároky profesionálních fotografů a vlogerů. Získejte všechny profi funkci fotoaparátů v kapesní velikosti a dostaňte vaši tvorbu na vyšší úroveň.

 

Kompaktního tělo fotoaparát RX100 VII je nabité vším, co k pořizování úžasných snímků potřebujete. Tajemstvím nádherných portrétů i vlogů je vyspělá funkce automatického ostření na oči. Zvolit si můžete dokonce, zda chcete zaostřit na levé nebo pravé oko objektu, a to v reálném čase. Automatické detekce očí funguje i pro fotografování zvířat, proto jsou snímky domácích mazlíčků snazší než kdy dříve. Už nikdy více rozmazaná videa!

 

RX100 VII

 

Fotoaparát dokáže pořídit plynulý záznam videa v rozlišení 4K díky stabilizaci obrazu v režimu „Active". A s pomocí naklápěcího displeje pro selfie a vstupu na externí mikrofon budou jak video, tak zvuk naprosto bezproblémové. Profesionální záznam zvuku je totiž u filmů i vlogů nezbytností a posune vaši tvorbu na zcela jinou úroveň. Navíc můžete pořizovat záznam videí v orientaci na výšku pro prohlížení prostřednictvím smartphonu či počítače, takže pro příspěvky na sociální sítě je ideálním nástrojem. 

 

 

Zdroj: SONY

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - fotoaparáty  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: