Canon - imageRUNNER ADVANCE DX - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - fototiskárny

Canon - imageRUNNER ADVANCE DX

12. února 2020, 14.32 | Sbohem, pomalé workflow. Řadu imageRUNNER ADVANCE DX tvoří vysokorychlostní centra pro digitální transformaci

 

Moderní podnikání je čím dál dynamičtější a rozhodující pro úspěch v byznysu je i rychlost a efektivita využívaných kancelářských technologií. Společnost Canon na tento trend odpovídá novou řadou multifunkcí imageRUNNER ADVANCE DX. Ta už není jen technologií pro kvalitní tisk a skenování, ale stává se komplexním centrem pro digitální transformaci, které podporuje flexibilní přístup ke správě informací odkudkoliv. Firmy tak mohou získat novou úroveň flexibility bez nutnosti dalšího zatěžování IT.

 

S řadou imageRUNNER ADVANCE DX je digitalizace, archivace a načítání dokumentů snazší než kdy před tím. Důvodem je například vylepšené vysokorychlostní duplexní skenování, které optimalizuje toky dokumentů v průběhu jejich životního cyklu a odstraňuje zbytečné zásahy správců tím, že zachytí informace přesně, bezpečně a rychlostí, která je na trhu špičkou. 

 

Další úlohy, jako je pojmenování, ukládání, přihlášení třetích stran a dávkové ukládání, jsou nyní všechny automatizované. Dejte sbohem pomalému workflow a přivítejte vysokou produktivitu práce.

 

„Naše zařízení již nejsou izolovanou jednotkou v kanceláři, ale inteligentním centrem, které je plně integrované do stávajících infrastruktur firemního podnikání," říká Taz Nakamasu, výkonný viceprezident divize B2B Document Solutions ve společnosti Canon Europe. „Řada imageRUNNER ADVANCE DX je v souladu s požadavky trhu navržena tak, aby zvýšila efektivitu moderního pracoviště a zároveň udržela důležité obchodní dokumenty a informace v bezpečí."

 

imageRUNNER ADVANCE DX

 

Flexibilní integrace cloudu
Nová řada produktů imageRUNNER ADVANCE DX reaguje i na čím dál zřetelnější přesun většiny firemních procesů do cloudového prostředí a s tím spojenou nutnost přístupu k pracovním dokumentům odkudkoliv.

 

„Jsme si vědomi toho, že dnešní pracovní síla je mobilní. Vytvořili jsme tedy řadu zařízení, která splňují potřeby našich zákazníků pro připojení do cloudu a efektivní spolupráci," pokračuje Nakamasu. „Řada imageRUNNER ADVANCE DX je mistrem efektivní spolupráce mezi týmy, které pracují na různých místech, a umožňuje zaměstnancům přístup k informacím a procesům odkudkoli."

 

Ať už jsou firmy v cloudu nováčky, či již využívají existující řešení, řada imageRUNNER ADVANCE DX je připravena jim pomoci bez ohledu na jejich stávající fungování. Díky užší integraci mezi implementovaným softwarem a hardwarem je zaručen snadnější přístup k unikátním cloudovým řešením pro správu obsahu a výstupu, které společnost Canon nabízí.

 

Řešení pro správu uniFLOW Online Express je nyní integrováno, a tedy připraveno rovnou k použití dle představ zákazníka. Kdykoliv lze navíc upgradovat na uniFLOW Online, když firma potřebuje využívat více cloudových připojení pro pokročilé skenování a přístup k dalším funkcím pro ještě vyšší zabezpečení a možnosti reportování.

 

A co když už firma používá jinou softwarovou platformu? I tady existuje řešení. ImageRUNNER ADVANCE DX je kompatibilní s mnoha cloudovými platformami třetích stran, třeba PaperCut, Kofax a nyní i Concur. Vše je jednoduše možné nastavit podle potřeb firmy.

 

Nejlepší multifunkce roku 2020
Technologie se vyvíjejí stejně jako zákazníci a jejich stále náročnější požadavky. Řada imageRUNNER ADVANCE DX je výsledkem mnoha let inovací, které spojují pokrok a produktivitu, spolupráci, kybernetickou odolnost, účinnost a spolehlivost v jedinečné produktové řadě. Právě trvalá snaha společnosti Canon o zdokonalování vlastních technologií vynesla sérii produktů imageRUNNER ADVANCE DX cenu BLI pro nejlepší řadu multifunkčních zařízení roku 2020. Tu uděluje analytická agentura Keypoint Intelligence .

 

„Firmy už nejsou závislé jen na papíru. Proto naše zařízení zdaleka nejsou jen pouhými tiskárnami. Je navržena tak, aby pomohla firmám spravovat informace v digitálním světě," uzavírá Taz Nakamasu.

 

Klíčové specifikace řady imageRUNNER ADVANCE DX:

 

  • Automatické jednoprůchodové oboustranné skenování A4 -270 ipm (bezkonkurenční rychlost na trhu)
  • Nové sklo odolné proti skvrnám (antifouling nabízí pouze společnost Canon)
  • Ergonomický design podavače ADF
  • uniFLOW Online Express integrovaný jako standard pro cloudové připojení
  • Řešení pro správu tisku a skenování UniFLOW Online lze nyní spustit přímo ze zařízení jako předplacenou službu, což usnadňuje jeho implementaci
  • Ještě tišší skenování dělá z imageRUNNER ADVANCE DX ideální řešení pro práci v kancelářském prostředí

 

 


https://www.keypointintelligence.com/news/awards/2020/canon-claims-bli-2020-copier-mfp-line-of-the-year-award-from-keypoint-intelligence/

 

 

 

Zdroj: Canon

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - fototiskárny  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: