Multifunkce Canon PIXMA MX395, MX455, MX525 a MX925 - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - fototiskárny

Multifunkce Canon PIXMA MX395, MX455, MX525 a MX925

25. února 2013, 17.38 | Canon představil čtyři nová domácí multifunkční zařízení PIXMA MX, sdružující inkoustovou tiskárnu, plochý skener, kopírku a fax, která mají i automatický podavač dokumentů. Všechny čtyři nové univerzálně použitelné modely, MX395, MX455, MX525 a MX925, nabízejí domácím kancelářím vysokou produktivitu a sofistikovaný software.

 

U kancelářských zařízení PIXMA MX je novinkou tiskový software Canon My Image Garden, který umožňuje snadnou navigaci mezi tiskem a skenováním. Kombinuje všechny předchozí aplikace dostupné pro rodinu zařízení Canon PIXMA. Jde o jednoduchou platformu, která pomáhá uživatelům v domácích kancelářích s jejich agendou. Ovládací rozhraní ošetřuje centrálně všechny hlavní funkce, mezi které patří usměrňování funkce skenování do režimů Auto Scan, Photo Scan a Document Scan a také funkce Stitch, umožňující automatické spojování skenovaných předloh do jednoho obrazu.

 

Canon PIXMA MX925

 

Nové tiskárny také podporují skenování dokumentů přímo do cloudových služeb, jako jsou DropBox nebo Evernote. Pořízené dokumenty ve formátu PDF lze opatřit heslem pro zvýšení jejich bezpečnosti. Díky vestavěnému rozhraní Wi-Fi je možno sdílet tiskárny mezi několika osobními počítači v rámci domácnosti nebo malé kanceláře. Modely MX525 a MX925 podporují funkcionalitu PIXMA Cloud Link, která zahrnuje podporu pro Google Cloud Print.

 

Canon PIXMA MX525

 

Modely PIXMA MX455, MX525 a MX925 nabízejí široké možnosti konektivity. Ta zahrnuje podporu pro tisk z chytrých mobilních telefonů a tabletů prostřednictvím aplikace Canon Easy-PhotoPrint pro operační systémy Android, iOS a Windows RT. Vestavěné rozhraní Wi-Fi umožňuje, aby tiskárny byly sdíleny mezi několika osobními počítači v rámci domácnosti nebo malé kanceláře. Modely MX525 a MX925 podporují funkcionalitu PIXMA Cloud Link, která zahrnuje podporu pro Google Cloud Print. Díky ní lze vzdáleně přes internet tisknout dokumenty z aplikace typu Google Docs nebo e-maily a jejich přílohy služby Gmail (obrázky JPEG nebo soubory PDF). Funkce PIXMA Cloud Link také nabízí přímý přístup k on-line foto albům a užitečným tiskovým šablonám, jako jsou kalendáře nebo různé tiskoviny. Modely PIXMA MX455, MX525 a MX925 disponují dalším USB portem, což mimo jiné znamená, že dokumenty vzniklé skenováním a kopie faxů mohou být uloženy přímo na USB paměťová média.

 

Canon PIXMA MX395

 

Skenování a kopírování vícestránkových dokumentů usnadňuje a zrychluje integrovaný automatický podavač ADF – Automatic Document Feeder. Modely MX395, MX455 a MX525 mají třicetistránkový, u MX925 má kapacitu 35 listů. Všechna zařízení řady PIXMA MX nyní mohou využívat volitelné inkoustové kazety XL s vysokou výtěžností. Model PIXMA MX925 je první tiskárnou společnosti Canon, která nabízí volitelný zásobník černého pigmentového inkoustu velikosti XXL, se kterým lze vytisknout až 1000 stran A4 bez nutnosti výměny barvy.

 

Model PIXMA MX925 má zdokonalený hardware, zvyšující produktivitu uživatelů v domácích kancelářích. Zdvojený přední zásobník papíru pojme až 250 listů běžného papíru a 20 listů fotografického. To zvyšuje pružnost pro uživatele, kteří chtějí kombinovat tisk dokumentů a fotografií. Velká kapacita také podporuje zpracování větších tiskových dávek. Oproti předchozímu modelu vzrostla rychlost tisku MX925 na 10 barevných stran A4 za minutu a 15 černobílých.

 

Canon PIXMA MX455

 

PIXMA MX525 a MX925 pomáhají uživatelům při úspoře papíru a při rychlé tvorbě profesionálně vyhlížejících dokumentů, nabízejí funkci oboustranného tisku. Tyto modely také mají velký barevný displej, který zprostředkovává přímý přístup ke cloudovým funkcím, zatímco ovládací Dual Function Panel usnadňuje tisk, kopírování, skenování a faxování přímo z přístroje, tedy i bez připojení k počítači.

 

Podrobné informace o nových multifunkčních přístrojích PIXMA MX395, MX455, MX525 a MX925 najdete na webu Canon.cz.

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - fototiskárny  

 » Novinky  » Novinky - skenery  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: