BenQ - „Nejlepší profesionální monitor pro fotografy 2020“ - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

BenQ - „Nejlepší profesionální monitor pro fotografy 2020“

30. dubna 2020, 05.37 | Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel digitálních lifestylových zařízení a expert na profesionální monitory upozorňuje na zisk prestižního ocenění pro profesionální monitor ze série PhotoVue určený fotografům - BenQ SW321C.

 

Ocenění „Best Professional Photo Monitor 2020" tedy „Nejlepší profesionální monitor pro fotografy 2020" si zasloužil od prestižní mezinárodní asociace TIPA (Technical Image Press Association).

 

„BenQ SW321C je 32palcový profesionální display se 4K rozlišením ze série PhotoVue, která cílí na profesionály zpracovávající fotografii a video. Nabízí vysokou přesnost barev díky pokrytí barevných prostorů 99% Adobe RGB, 100% sRGB a 95% DCI-P3. Navíc v sobě integruje speciální technologie BenQ Uniformity poskytující konzistentní podsvícení a syté barvy na celé obrazovce. Unikátní Paper Color Sync software s ART panelem přesně simuluje podobu tištěné fotografie přímo na obrazovce. BenQ SW321C navíc umožňuje připojení pomocí USB-C," zní komentář k oceněnému monitoru z asociace TIPA.

 

BenQ SW321C

 

Profesionální kvalita obrazu

Technologie AQColor zaručuje přesnost barev, resp. garantuje individuální kalibraci monitorů BenQ SW321C. Precizní zobrazení podtrhuje 10bitový IPS panel, využití 16bitové 3D LUT tabulky a hodnota Delta E menší než 2. Monitory jsou dodávány s kalibračním reportem a certifikacemi od CalMAN a Pantone.

Panel vlastní ART technologii minimalizující odrazy a odlesky. Společně se softwarem Paper Color Sync věrně simuluje obraz tak, jako v tištěné podobě.

 

O TIPA

Oceněné produkty byly vybrány na výroční schůzi TIPA, která se skládá z odborných redaktorů foto a video publikací ze 14 zemí a 5 kontinentů. Výrobky, které byly oceněny, jsou nejlepšími modely ve své třídě uvedené na trh v loňském roce.

 

Pro více informací o TIPA navštivte www.Tipa.com

Pro více informací o profesionálních monitorech BenQ navštivte www.BenQ.com

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: