Dvouoké dalekohledy Rollei pro cestovatele a diváky - Fotografovani.cz - Digitální fotografie v praxi

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky - příslušenství

Dvouoké dalekohledy Rollei pro cestovatele a diváky

Rollei Nature Traveler

9. května 2017, 14.00 | Společnost Rollei uvádí na náš trh novou řadu dalekohledů určených k cestování a do přírody Rollei Nature Traveler a také dalekohled pro milovníky divadelních a operních představení Rollei Opera Glasses.

 

Kompletní řada dalekohledů Rollei Nature Traveler se vyznačuje skvělou světelností objektivů a až 10násobným přiblížením. Dalekohledy Rollei jsou navržen tak aby zachytily potřebné množství světla i ve zhoršených podmínka a bylo možné pohodlně sledovat veškeré detaily okolní přírody i při zvýšené oblačnosti.

 

Dalekohled Rollei Nature Traveler 10x50 je vybaven objektivy o průměru 50mm a nabízí až 10násobné přiblížení a zorný úhel 6,6°. Propracovaná optika 12ti čoček v 8 skupinách při zachování kompaktní konstrukce zaručuje skvělé pozorovací zážitky. To děla z tohoto modelu ideální nástroj na dlouhodobé pozorování, které navíc usnadní možnost uchycení na stativ či monopod. Umožňuje také dioptrickou kompenzaci -5 až +8 dioptrií.

 

Dalekohled Rollei Nature Traveler 8x40 kombinuje 7° zorný úhel, 8nasobné přiblížení a 40mm objektivy s kompaktním tělem a velmi nízkou váhou. Je tak skvělým doplňkem na každou cestu, kdy se díky svým vlastnostem snadno vleze do každého zavazadla a nezatěžuje uživatele. Model Rollei Nature Traveler 8x40 pak disponuje dioptrickou kompenzací v rozmezí -4 až +8 dioptrie.

 

Rollei řadu dalekohledů

 

Třetím dalekohledem na cesty je Rollei Nature Traveler 10x25 je nejmenší a nejlehčí z této řady dalekohledů a je konstruován tak aby se vešel jak do zavazadla, tak i do kapsy bundy či kabátu. I přes své drobné rozměry však nabízí skvělou světelnost 25mm objektivů s 10násobným přiblížením a zorným úhlem 5,8°. Navíc je tento model odolný vůči vodě a to do 1,5m na dobu 3minut, což zaručuje, že se dalekohled nepoškodí například při nechtěném pádu do potoka nebo kaluže a uživatel se tak nemusí bát jej používat ani v dešti. Model Rollei Nature Traveler 10x25 umožňuje dioptrickou kompenzací v rozmezí -4 až +4 dioptrie.

 

Rollei Opera Glasses 3x25 je moderní divadelní dalekohled pro večerní výlety za kulturou. Tento elegantní dalekohled oceníte v každém větším sále, ať jde operu, činohru nebo koncert. S Rollei Opera Glasses 3x25 tak již nemusí uživatel přemýšlet jaký herec je právě na jevišti. S 3násobným zvětšením, zorným úhlem 6° a 25mm objektivy divákovi neunikne sebemenší detail vystoupení a díky velmi nízké váze 190g je jeho použití velmi pohodlné. Nízká váha a drobný rozměr z něj dělají nepostradatelný doplněk každé divadelní tašky či kabelky.


Ceny a Záruky:

Záruka na dalekohledy Rollei činí 24měs.

Doporučené ceny pro dalekohledy Rollei jsou:

Rollei Nature Traveler 10x50 - 1 690,- s DPH

Rollei Nature Traveler 8x40 - 1 490,- s DPH

Rollei Nature Traveler 10x25 - 1 690,- s DPH

Rollei Opera Glasses 3x25 - 890 ,- s DPH

 

Více informací na: http://www.rollei.cz

 

Zdroj: Rollei

 

Rollei

Tématické zařazení:

 » Novinky  » Novinky - příslušenství  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: